Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Оголошення

До уваги громадян, власників земельних ділянок,
землекористувачів та власників пасік

Братська районна рада Миколаївської області інформує Вас, що Законом України «Про бджільництво» (далі – Закон) регулюються відносини, зокрема, щодо розведення, використання та охорони бджіл.
Відповідно до статті 15 Закону фізичні та юридичні особи розміщують пасіки на земельних ділянках, які належать їм на правах власності або користування, відповідно до ветеринарно – санітарних правил. Розміщення пасік на земельних ділянках інших власників або користувачів здійснюється за їх згодою. Розміщення пасік на землях лісового фонду здійснюється безоплатно з урахуванням вимог Лісового кодексу України.
Також згідно статті 13 Закону пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.
Відповідно до статті 30 Закону юридичні та фізичні особи, які провадять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов´язані забезпечити їх охорону.
У процесі сільськогосподарської діяльності, лісових користувань, проведення геологорозвідувальних робіт, видобування корисних копалин, визначення місць випасання і прогону сільськогосподарських тварин, розроблення туристських маршрутів та організації місць відпочинку населення, проведення військових навчань і маневрів, навчань з цивільної оборони населення, випробовувань будь-якої техніки повинні передбачатися і здійснюватися заходи щодо збереження ареалів розселення бджіл.
Забороняється проводити оранку та будь-яким іншим чином
руйнувати медоносні угіддя, застосовувати засоби захисту рослин,
стимулятори їх росту, мінеральні добрива, інші препарати та здійснювати будь – які роботи, що можуть призвести до фізичного знищення бджіл під час медозбору.
Юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту
рослин, зобов´язані дотримуватися діючих нормативно-правових
актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь.
Згідно частини другої статті 37 Закону фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов´язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому
повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії
токсичності препарату.
З метою посилення заходів профілактики і боротьби з хворобами Головним державним інспекторам ветеринарної медицини України видано наказ від 30.01.2001 № 9 «Про затвердження Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2001 року за № 131/5322.

Згідно статті 38 Закону порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.
Відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у:
неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин;
порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл;
реалізації продуктів бджільництва та їх сумішей, що не
пройшли ветеринарно-санітарної експертизи;
ухиленні від обов´язкової ветеринарно-санітарної експертизи
продуктів бджільництва та їх сумішей;
порушенні правил ввезення на територію України та вивезення за її межі бджіл та продуктів бджільництва;
реалізації на території України не зареєстрованих в Україні
засобів захисту бджіл.
Законами України може бути встановлено відповідальність також
за інші види порушень у галузі бджільництва.
Відповідно до статті 39 Закону шкода, заподіяна внаслідок порушення законодавства про бджільництво, відшкодовується в порядку та розмірах, встановлених законодавством України.

  Про договори на постачання електричної енергії
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
945Kb Скачать скачать

До відома депутатів районної, селищної та сільських рад!
До районної ради надійшло звернення народного депутата України Вадатурського А.В. щодо підтримки електронної петиції, яку розміщено на сайті Адміністрації Президента України стосовно проведення реконструкції автодороги загальнодержавного значення Миколаїв-Дніпропетровськ (Н-11), а саме: ділянки Казанка-Новий Буг-Баштанка-Миколаїв (копія звернення додається).
Просимо Вас підтримати зазначену петицію, яка розміщена за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/18957.

  Звернення народного депутата України А.О. Вадатурського
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
776Kb Скачать скачать

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 оголошено конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році. 

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку), відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу.

Прийом документів здійснюється управлінням державної служби в Миколаївській області з 25 березня до 1 травня за адресою: 54055, м. Миколаїв, проспект Леніна, 97, довідки за телефонами 46-49-70, 46-59-53.Перелік документів для участі у конкурсі розміщено на сайті pkr.nads.gov.ua