Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Виховання

 

Виїзне засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення на базі Кам»януватської ЗОШ І-ІІ ст.

Виїзне засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення було проведено 22 березня заступником голови райдержадміністрації Андрієм Буньком на базі Кам»януватської ЗОШ І-ІІ ст.

В ході засідання розглянуто питання  роботи Кам»януватської ЗОШ І-ІІ ступенів з правового виховання учнів. Педагогічним та учнівським колективом було представлено правоосвітній захід на знання учнями прав дитини, зокрема щодо права на життя, ім»я, сім»ю, навчання, охорону здоров»я, харчування, розвиток здібностей.

В ході заходу було звернуто увагу на невід»ємність прав та обов»язків дітей стосовно дотримання вимог Конституції України, поваги до державних символів, навчання, поваги до старших.

Згідно порядку денного, на засіданні ради були розглянуті питання стану надання правової допомоги Братським центром первинної правової допомоги та відділом реєстрації актів цивільного стану.

 

Ми – діти твої, Україно: на Братщині відзначили День захисту дітей

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято - День захисту дітей. З цієї нагоди в Братському районі було проведено районне свято, у якому взяли участь діти з пришкільних таборів району.

До присутніх діток з найкращими вітальними словами звернулися голова райдержадміністрації Олена Кузьміна та голова районної ради Тамара Фесько, які побажали дітям миру, світлої долі та добра і злагоди в родинах.

Захід був підготований Будинком творчості школярів та юнацтва (директор Л. Васильєва). Тут були і пісні, і танці, і, звичайно ж, вікторини та ігри для дітей.

В рамках свята діти мали хорошу нагоду зустрітися із рятувальниками району.  Зустріч з ними дітям завжди цікава, тому на імпровізованому святі, котре цього літнього дня відбулося на площі біля будинку культури, зібралися всі його учасники.

Діти мали можливість відчути себе справжніми рятувальниками, адже рятувальники продемонстрували їм роботу свого спеціального спорядження, показали можливості пожежного автомобіля по гасінню умовної пожежі.

А завершальним акордом свята було морозиво, яке отримали всі діти.

Діти України – квіти України, бо вони роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.

 

 Створення освітніх округів

У 2013-2014н.р. в ЗНЗ району профільним навчанням охоплено 143 учня. Організовано роботу міжшкільних факультативів,  курсів за вибором та гуртків, до яких залучено 95 учнів.

На сьогодні в районі створено і функціонує три освітні округи (Братський освітній округ за моделлю «Міжшкільне об»єднання», Новомар»ївський та Новокостянтинівський освітні округи за моделлю «Школа – ресурсний центр»), працюють вони за такими профілями: екологічний, історичний, біотехнологічний.

Виховний простір Братщини

План засідання Школи лідерів

Районний календар Добрих справ на 2013-2014 навчальний рік

Акції в Новомар'ївській ЗОШ

Акції в Новокостянтинівській ЗОШ 

Альманах про лідерів і для лідерів

Випуск №1 

 

Усі навчальні заклади району здійснюють виховання учнів за власними шкільними програмами, створеними на основі Державної програми виховання «Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів», обравши пріоритетні напрями : громадянський, духовний, морально - етичний, екологічний тощо.
Здійснюється краєзнавчо – пошукова робота. У 2011-2012 н.р. проведено районну учнівську конференцію «Із забуття – в безсмертя», присвячену трагічним подіям Великої Вітчизняної війни, зокрема розстрілам євреїв і українців у Бабиному Яру та фактам розстрілів осіб національних меншин у Братському районі.
У 2010-2011н.р. всі учні шкіл включилися у районну акцію «Громадянин».
Значна увага приділяється право освітній та правовиховній роботі з учнівською молоддю.
У 2010-2011н.р. проведено І районний конкурс – огляд на кращу організацію право освітньої роботи серед ЗНЗ І-ІІІ та І-ІІ ступенів. Оголошено проведення ІІ районного конкурсу - огляду у 2011-2012н.р.
У районі впроваджуються освітні програми, направлені на формування навичок здорового способу життя – «Рівний – рівному» (гімназія), «Школа проти СНІДу» - Миролюбівська, Іллічівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Петропавлівська ЗОШ І-ІІ ступенів; «Корисні звички» - братська ЗОШ І ступеня, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів;
Традиційними є проведення районного Фестивалю до Дня боротьби зі СНІДом «Життя – проти СНІДу», який передбачає виступи шкільних агітбригад, створення Стрічки Пам»яті, виготовлення буклетів та обмін ними між учнями шкіл.
Значна увага приділяється організації учнівського самоврядування у школах району та розвитку лідерських здібностей учнів. У 2010-2011н.р. розпочато роботу над районним проектом «Школа-школі. Лідер-лідеру» (на рівні району). Проведено ряд семінарів-навчання для осіб, відповідальних за організацію самоврядування та лідерами шкільного самоврядування. У 2011 - 2012н.р. проект продовжується на рівні навчальних закладів.
Активізовано роботу волонтерських груп. Так, протягом вересня - жовтня учні провели шкільні акції : «Прийміть тепло наших сердець»( до Дня людей похилого віку), «За Вашу любов і турботу» (допомога вчителям-пенсіонерам). У листопаді – грудні заплановано ряд акцій: «Усі ми різні - усі ми рівні» (допомога дітям із сімей, які потрапили у кризову ситуацію), «У своєму житті ви не самотні» (допомога дітям районного центру реабілітації).        У 2011-2011навчальному році пріоритетним напрямком виховної роботи району є :
· Формування навичок здорового способу життя підлітків.
·  Організація превентивного виховання.
·  Організація роботи з батьками - «Співпраця школи з батьківською та місцевою громадськістю, як запорука підвищення якості виховання молодого покоління»