Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Державні закупівлі

Звіт про здійснення державних закупівель за січень-грудень 2016 року Братською центральною районною лікарнею

 

Звіт про результати проведення процедури закупівлі

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження цін і тарифів на платні медичні послуги, що виконуються бактеріологічним відділом клініко – діагностичної лабораторії Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області»

Відповідно до вимогам статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з  метою  одержання  зауважень  та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект регуляторного акту «Про затвердження цін і тарифів на платні медичні послуги, що виконуються бактеріологічним відділом клініко – діагностичної лабораторії Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області» та аналіз його регуляторного впливу на офіційній сторінці bratskoeRDA@ukr.net. www.bratske.mk.gov.ua, в районній газеті «Перемога».

Розробник – Братська центральна районна лікарня  (згідно плану підготовки, затвердженого Братською районною радою)

З  текстом  проекту  регуляторного акту  та  аналізом  регуляторного  впливу  всі  бажаючі  можуть  ознайомитися  також  у  приміщенні Братської районної ради на стенді оголошень.

Проект регуляторного акта передбачає  затвердження цін і тарифів на платні медичні послуги, що виконуються бактеріологічним відділом клініко – діагностичної лабораторії Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області.

Метою цього регуляторного акта є затвердження цін і тарифів на проведення:

-  Медичні огляди:

для отримання виїзної візи (крім службових відряджень державних службовців та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів);

попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди. 

- Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікарів.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому або в електронному вигляді (e-mail: bratska_likarnja986@ukr.net)  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до Братської ЦРЛ за адресою: 55401 Миколаївська область, Братський район, смт. Братське, вул. Чернишевського, 49, каб.  Приймальна головного лікаря тел./факс (05131) – 9-14-68 e-mail: bratska_likarnja986@ukr.net     

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення районної ради  про «Про затвердження цін і тарифів на платні медичні послуги, що виконуються бактеріологічним відділом клініко – діагностичної лабораторії Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області»

Проект рішення «Про затвердження цін і тарифів на платні медичні послуги, що виконуються бактеріологічним відділом клініко – діагностичної лабораторії Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області»                                                                       

Калькуляція вартості медичних послуг по кабінету бактеріологічного відділу клініко –діагностичної лабораторії Братської ЦРЛ

  

 

НАКАЗ №   від  (Розпорядження)

Про участь у пілотному проекті щодо впровадження

процедури електронних закупівель товарів

На виконання РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 20 травня 2015 р. № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації вiд 21 серпня 2015 № 248-р «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» з метою забезпечення виконання доручення від 01.09.2015р. «Про впровадження процедури електронних закупівель товарів»

1. (Повна назва організації )приєднується до участі у пілотному проекті у сфері державних закупівель щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель».

2.   Призначити (посада) (П.І.Б) відповідальним за проведення електронних закупівель товарів.

3.    Відповідальному за проведення електронних закупівель товарів - (посада) (П.І.Б).

3.1. Зареєструватися  на одному чи кількох електронних майданчиках підключених до системи ProZorro;

3.2. Закупівлі проводити згідно Порядку  здійснення  допорогових  закупівель затверджених наказом ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35;

3.3.   Визначити перелік товарів, які будуть закуплятися в 2016 році.

 4.   Контроль за виконанням наказу покладаю на

 

 

 

Інформація про систему електронних торгів

 

Відповідно до наданих пропозицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми визначеної ЗУ «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель».

Окрім того за результатами наради Президента України з головами обласних, Київської міської державних адміністрацій за участю керівництва центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів, яка відбулась в Одеській області доручено головам обласних, Київської міської державних адміністраціям ужити заходів щодо запровадження в регіонах електронної системи державних закупівель товарів, робіт і послуг (протокольне доручення Президента України від 15 липня 2015 року № 1-1/497).

У лютому 2015 року в пілотному режимі відкрилася платформа закупівель ProZorro, яку розробили разом із бізнесом, громадськими активістами, світовими експертами, недержавними організаціями із боротьби з корупцією та іншими активними учасниками процесу. Ця система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже існуючих постачальників до державних тендерів. Зараз у системі проходять тільки невеликі закупівлі, що не підпадають під дію Закону - так звані “допорогові закупівлі”. Але навіть таких тендерів уже оголошено майже на півмільярда гривень, а платформою користуються ключові державні органи - Мінекономрозвитку, Міністерство фінансів України, Міністерство оборони України, Міністерство інфраструктури України, Державне управління справами, Міністерство юстиції України, Національний банк України, Енергоатом, Київська міська державна адміністрація, Державна фінансова інспекція України, Міністерство охорони здоров’я України, Львівська міська рада та інші.

Система складається з центральної бази даних, модуля аукціону та електронних торгівельних майданчиків. Прослідковується певна аналогія з біржою і брокерами. Майданчики працюють з центральною базою даних. Кінцеві користувачі можуть обирати будь-який майданчик. При цьому вони бачать на своєму майданчику всі закупівлі які відбуваються в загальній системі. Постачальники можуть подавати свої пропозиції до будь-якої закупівлі незалежно від того через який майданчик вона була оголошена. Така схема убезпечує систему що один із майданчиків стане дорогим та неефективним монополістом.

На сьогоднішній день система формально належить міжнародній організації Transparency International через яку оформлюються відносини між всіма учасниками проекту. Шість електронних торгівельних майданчики вже готові надавати послуги із доступу до системи: Prom.ua, SmartTender.biz, e-tender.biz, Pudlic bid, Держзакупівлі онлайн, NewTend. Окрім того проект відкритий, отже до нього зможуть долучитися нові майданчики, які матимуть необхідний функціонал.

Загалом процес електронних закупівель виглядає наступним чином. Замовник оголошує закупівлю на одному із майданчиків який він обрав. Через центральну базу даних інформація про цю закупівлю передається всім підключеним до системи майданчикам. Всі користувачі бачать умови закупівель та можуть прийняти рішення чи брати участь у торгах. Далі починається період уточнень. Потенційні постачальники можуть ставити запитання щодо закупівлі, а також вказувати замовнику на можливі неточності у формулюваннях чи несправедливі умови тендеру. Замовник відповідає на ці запитання а також може внести зміни до оголошення про закупівлю. Протягом цього періоду учасники не можуть надавати пропозиції.

 

Після завершення періоду уточнень замовник втрачає право вносити зміни в оголошення а учасники можуть подавати свої пропозиції. На цьому етапі замовник не бачить які компанії подають пропозиції та за якою ціною.

Наступного дня після прийому пропозиції автоматично розпочинається аукціон. Учасники мають право в три раунди зробити понижувальні ставки і врешті вийти на фінальну ціну. Під час аукціону учасники бачать ціну пропозиції один одного але не бачать назв конкурентів. Вони мають назву учасник 1, учасник 2, тощо. Саме такий порядок аукціону дозволяє державним закупівельникам отримати найнижчу ціну на визначений товар, продукцію чи послугу.

По завершенню аукціону відкриваються всі назви учасників, їхні пропозиції та ціни. Отже конкуренти можуть бачити пропозиції один одного. Замовник перевіряє подані пропозиції і визначає переможця. На цьому процес закупівлі завершується.

 

Проблеми паперових закупівель

Можливість зловживання через зрегульованість та велику увагу людського фактору

Складність доступу учасників та складна логістика

Суб’єктивність у прийнятті рішень

Паперові довідки (строк, плата, тощо)

 

Мета реформи - запуск комплексної ІТ-системи у сфері державних закупівель.

 

Це дозволить:

Суттєво підвищити прозорість

Спростити доступ

Зменшити суб’єктивізм членів тендерних комітетів

Передати сервісні центри бізнесу

 

ІТ- реформа йде в два етапи

 

ІТ- реформа допорогових торгів потребує:

- Розроблення та втілення ІТ-системи

- Впровадження декількох пілотних проектів

- Масштабування на всіх бажаючих

 

ІТ – реформа всіх торгів потребує:

- Змін в законодавстві

- Доопрацювання в системі

 

Реалізація першого етапу

Система розроблена, передана в експлуатацію, перші торги проводять Міністерство оборони, Міністерство юстиції, ДУС, Енергоатом, тощо.

На етапі пілотного провадження системою володіє широкий консорціум розробників, громадськості, ІТ-компаній тощо через Transparency International з відповідними органами нагляду.

В подальшому права власності на систему будуть передані державній установі.

Розробку системи та її першу підтримку фінансують пілотні майданчики, на умовах вирівнювального доступу інших майданчиків.

Координатори пілотного проекту працюють на громадських засадах.

 

Ключові переваги системи

Простота доступу – підвищення конкуренції

Анонімність пропозицій – ускладнення змови

Реверсивний аукціон – зниження ціни

Послідовна оцінка – об’єктивність рішення

Відкриття всіх пропозицій – можливість оскарження

 

Типовий договір про співпрацю з електронним майданчиком можна отримати на сайті:

https://prozorro.zendesk.com/hc/uk/articles/202743701

 

Примірне положення можна знайти за посиланням:

https://prozorro.zendesk.com/hc/uk/articles/202752871

 

Реєстрація в системі Prozorro:

Відеоінструкція на сайті http://ppr.org.ua/start/ та https://prozorro.zendesk.com

 

Контактні телефони відповідальних осіб на електронних майданчиках:

Smartender.biz – Припіченко Антон – тел.(044)585 90 77

Prom.ua – Андрій Хлякін, тел. 067 230 90 90

е-tender.biz –Мельник Іванна, тел.050 85 248 30

 

  Річний план закупівель на 2015 рік із змінами від 02.08.2015 року Братської селищної ради Братського району Миколаївської області Формат: doc
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
38Kb Скачать скачать
  Додаток до річного плану закупівель на 2015 рік із змінами від 02.08.2015 року Братської селищної ради Братського району Миколаївської області
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
149Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель на 2015 рік Братської центральної районної лікарні
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
125Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель (зі змінами) на 2015 рік КУ "БРЦ фінансово-господарського забезпечення"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
575Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель (зі змінами ) КУ "БРЦ фінансово-господарського забезпечення"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
6371Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель на 2015 рік із змінами від 20.07.2015 року Братської селищної ради Братського району Миколаївської області
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:37
36Kb Скачать скачать
  Додаток до річного плану закупівель на 2015 рік із змінами від 20.07.2015 року Братської селищної ради Братського району Миколаївської області
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:37
115Kb Скачать скачать

Річний план закупівель на 2015 рік із змінами КУ "Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти"

  Реєстр про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти на січень – грудень 2015 року
Формат: RTF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:36
97Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель на 2015 рік із змінами КУ "Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:36
1009Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель,що здійснюється без проведення процедур закупівель на 2014 рк ііз змінами КУ "Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:15
1468Kb Скачать скачать
  Додатки до річного плану закупівель Братської районної центральної лікарні
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:15
285Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель,що здійснюється без проведення процедур закупівель на 2014 рк ііз змінами КУ "Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:15
1406Kb Скачать скачать
  Зміни до річного плану закупівель на 2014 рік відділу освіти, молоді та спорту Братської райдержадміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:15
1018Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель на 2014 рік із змінами КУ "Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:15
637Kb Скачать скачать
  Проект річного плану закупівель на 2015 рік відділу освіти, молоді та спорту Братської райдержадміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:14
452Kb Скачать скачать
  Проект річного плану закупівель на 2015 рік Братської районної центральної лікарні
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 17:23:14
69Kb Скачать скачать
  Проект річного плану закупівель на 2015 рік Братської селищної ради
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:14
37Kb Скачать скачать
  Річний план закупівель на 2015 рік КУ "Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:35
418Kb Скачать скачать

Нормативні акти з питань державних закупівель

  Річний план закупівель на 2014 рік із змінами відділу освіти, молоді та спорту Братської райдержадміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:08
192Kb Скачать скачать

Річний план закупівель на 2014 рік           

        Братська селищна рада Братського району Миколаївської області,  04375926       

            (найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)

 

Предмет закупівлі

Код КЕКВ для (бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

 

 

 

 

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

Газ природний (06.20.1)

45 000м³  

2274

Місцевий бюджет

 

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

 

Згідно 2)ч.2. статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»

Електрична енергія (35.11.1)

260 000 кВт

2273

Місцевий бюджет

 

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

 

Згідно 2)ч.2. статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»

 

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від  20.01.2014 р.   № 2       

Голова комітету з конкурсних торгів                                            Грохович П.М.                                                                                        . 

                                                                                                (прізвище,ініціали)                                 (підпис)                      

                                                                                                                                                                     М.П.

Секретар комітету з конкурсних торів                                          Шевченко Н. П.                             (підпис)                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                (прізвище,ініціали)   

 

Річний план закупівель
 на 2014  рік
 
Комунальна установа  «Братський районний  центр фінансово-господарського та

навчально-методичного забезпечення закладів освіти» Братської районної ради Миколаївської області, 39039082

 

Предмет

закупівлі

Код КЕКВ (для бюджет-них коштів)

Джерело                фінансування

Очікувана    вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

ДК 016:2010 код 06.20.1   Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Газ природний)

2274

Районний бюджет

 

Закупівля у одного учасника

Листопад-грудень  2013 р.

 

Процедура закупівлі проведена на 2014 рік на очікувану вартість

ДК 016:2010  код 35.11.1  (Енергія електрична)

2273

Районний бюджет

 

Закупівля у одного учасника

Листопад-грудень  2013 р.

 

Процедура закупівлі проведена на 2014 рік на очікувану вартість

ДК 016:2010  код 05.10.1 - вугілля кам'яне  (вугілля кам’яне                 марок ДГ(Г) 13-100, АМ 13-                                  25)

2275

Районний бюджет

 

Відкриті торги

Січень-лютий 2014 р.

 

Процедура закупівлі проводиться на 2014 рік на очікувану вартість

ДК 016:2010 код 19.20.2 - паливо рідинне та газ; оливи мастильні (бензин марки А-92; паливо дизельне)

2210

Районний бюджет

 

Відкриті торги

Січень-лютий 2014 р.

 

Процедура закупівлі проводиться на 2014 рік на очікувану вартість

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 16.01.2014 р. № 1

Голова комітету з конкурсних торгів                                                             А.В.Грудка
                                                                                   (підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар комітету з конкурсних торгів                                                              А.А.Гайдайчук
                                                                                   (підпис)                       (прізвище, ініціали)

Зміни до річного плану закупівель

ратської центральної районної лікарні закладу комунальної власності

ЄДРПОУ 01993883 на 2013 рік

 

Предмет закупівлі

Код КЕКВ для (бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтований початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ/и (особи), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

Електрична енергія (35.11.1)

2273

Місцевий бюджет

346892 грнвтч. ПДВ (триста сорок шість тисяч вісімсот дев’яносто два грн.. вт.ч. ПДВ )

Закупівля в одного учасника

Грудень 2013 року

 

Очікувані обсяги в межах кошторисних призначень на 2014 рік.

Газ природний (06.20.1)

2274

Місцевий бюджет

808072 грн. в т.ч. ПДВ (вісімсот вісіи тисяч сімдесят два грн.. в т.ч. ПДВ)

Закупівля в одного учасника

Грудень 2013 року

 

Очікувані обсяги в межах кошторисних призначень на 2014 рік.

                   

 

       Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 16.12. 2013 року №1.

 

 

      Голова комітету

      з конкурсних торгів                                                                                                                                     Васильченко О.А.

 

     Секретар комітету

     з конкурсних торів                                                                                                                                        Буберенко І.В.

 

Річний план закупівель
 на 2013  рік 
Відділ освіти, молоді та спорту Братської районної державної адміністрації Миколаївської області, 02144803

Предмет

закупівлі

Код КЕКВ (для бюджет-них коштів)

Джерело                фінансування

Очікувана    вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

код 10.10.1 -                   вугілля кам’яне              (вугілля кам’яне                 марки ДГ(Д,Г)                          13-100, АМ 13-                                  25)

2275

Районний бюджет

 

Відкриті торги

Листопад 2012 р.

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

код 23.20.1 – продукти нафтопереро-блення рідкі (бензин  моторний А-92; паливо дизельне)

2210

Районний бюджет

 

Відкриті торги

Листопад 2012 р.

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

Електрична енергія      (40.10.1)

2273

Районний бюджет

 

 

 

Закупівля у одного учасника

Листопад 2012 р.

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

Газ природний (11.10.2)

2274

Районний бюджет

 

Закупівля у одного учасника

Листопад 2012 р.

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

ДК 016:2010      код 06.20.1     Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Газ природний)

2274

Районний бюджет

  Річний план закупівель на 2013 рік Братської селищної ради Миколаївської області із змінами, внесеними згідно з протоколом №4 від 31.05.2013р.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:08
112Kb Скачать скачать

 

Річний план закупівель на 2013 рік           

        Братська селищна рада Миколаївської області,  04375926            

            (найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)             

 

Предмет закупівлі

Код КЕКВ для (бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ/и (особи), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

Газ природний (11.10.2)

52 712 м.куб.

1164

Місцевий бюджет

 

Закупівля в одного учасника

Грудень 2012р.

 

Згідно 2)ч.2. статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»

Електрична енергія (40.10.1)

272579 кВт.год

1163

Місцевий бюджет

 

Закупівля в одного учасника

Грудень 2012р.

 

Згідно 2)ч.2. статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»

 

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від  13.12.2012 р.   № 2       

Голова комітету

з конкурсних торгів                Грохович П.М. 

                                              (прізвище,ініціали)                                 (підпис)                      

 

Секретар комітету                                                                                                М.П.

з конкурсних торів Григорчук О.І                                                                                                                                                                 

                                             (прізвище,ініціали)                                  (підпис) 

  Зміни до річного плану державних закупівель Братської центральної районної лікарні
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:04
31Kb Скачать скачать
  План державних закупівель відділу освіти райдержадміністрації на 2013 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:07
54Kb Скачать скачать
  Річний план державних закупівель із змінами відділу освіти Братської райдержадміністрації
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:04
74Kb Скачать скачать
  Річний план державних закупівель із змінами відділу освіти Братської райдержадміністрації
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:05
72Kb Скачать скачать
  Зміни до річного плану державних закупівель на 2013 рік Братської селищної ради
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:03
100Kb Скачать скачать
Переглянути таблицю
Переглянути таблицю →
  • [x]

Річний план закупівель

на 2013 рік

                                                     Відділ освіти Братської районної державної адміністрації, 02144803.

Предмет заку-півлі

Код КЕКВ (для бюджет-них коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки  документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

 

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

код 10.10.1 - вугілля кам’яне (вугілля кам’яне марки ДГ(Д,Г) 13-100, АМ 13-25)

 

1166

 

 

Місцевий бюджет

 

 

 

 

 

Відкриті торги

 

Листопад 2012р

 

 

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

код 23.20.1 - продукти нафто перероб-    лення рідкі (бензин моторний А-92; паливо дизельне)

1131

 

 

Місцевий бюджет

 

 

 

 

 

 

Відкриті торги

 

Листопад 2012р

 

 

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

 

 

 

Електрична енергія    (40.10.1)

1163

 

 

Місцевий бюджет

 

 

 

 

Закупівля у одного учасника

 

 

 

Листопад 2012р

 

 

 

 

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

Газ природний (11.10.2)

1164

 

 

 

Місцевий бюджет

 

Закупівля у одного учасника

Листопад 2012р

 

Процедура закупівлі проводиться на 2013 рік на очікувану вартість

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 15.01.2013р. № 1                                                                                                                                                                    

 

Голова комітету з конкурсних торгів                                                      А.В. Грудка
                                                                                (підпис)                      (прізвище, ініціали)            

 

Секретар комітету з конкурсних торгів                                                   А. А. Гайдайчук
                                                                               (підпис)                       (прізвище, ініціали)               

 


        

  • НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
  • Національне агентство з питань запобігання корупції