Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Інвестиційна діяльність в районі у 2016 році була спрямована на забезпечення  зростання інвестиційного капіталу, залучення інвестицій, як внутрішніх, так і зовнішніх у пріоритетні сфери діяльності.

За 9 місяців 2016 року освоєно капітальних інвестицій на суму 88,4 млн.грн.,, що становить 1,3 %  до загального обсягу по області та  у 2,6 разів більше 2015 року. В розрахунку на одну особу цей показник складає 4873,2 грн.

Більшість обсягу капітальних інвестицій освоєно за рахунок залучення власних коштів підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 94,9 % всіх інвестицій, або 83,8 млн.грн., частка кредитів банків та інших позик складає 3,8 % або 3,4 млн.грн. Питома вага коштів місцевих бюджетів становила 1,3% (1,2 млн.грн.).

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (зона спостереження) у 2016 році реалізовано три проекти на загальну суму 1,042 млн.грн.. За кошти державного бюджету  розроблено проект «Реконструкція стадіону «Юність» по програмі соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 305,7 тис.грн. За кошти Братської селищної ради проведено капітальний ремонт даху дитячого садка в сумі 1,2 млн.грн.

Інвестиційна діяльність


Нормативно-правова база
Інвестиційний паспорт району
Презентація інвестиційного потенціалу
Довідкова інформація