Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Cтан оплати за енергоносії

Завдяки субсидіям українці будуть платити менше.Приклади розрахунку

Постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 р. № 315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)»

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню»

 

Користуйтесь ресурсами ефективно і сплачуйте менше

 

ПЕРЕЛІК

окремих суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з постачання

вугілля населенню Миколаївської області

1. ТОВ «ТСТ-Инвест»

 54000,  Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул Космонавтів, 6І/В, БЦ Eвропа, оф. № 304/1

 54000,  Миколаївська   обл.,  м. Миколаїв,  Херсонское шоссе,  100,  Грузовий двір

Тел; +380 (97) 970-20-20, +380 (50) 504-54-44

2.  ТОВ «Подгородная-Нефтепродукт»

м. Первомайск, Миколаївська обл., Телефон: +380(96)834-55-60 E-mail :gmk108@i.ua

3. «ОRЕХІМ Group»

Телефон : +380502214222 E-mail : alexander.kondrashev@orexim.com.ua

4. ТОВ "ТПК «Николаевоблтоплнво»

м.Миколаїв, вул Потьомкінська, 44-а, 54001, тел. 473498

5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв-Вугілля»

вул. 2 Поперечна 50, м. Миколаїв, 54029

6. Миколаївське обласне комунальне підприємство «Облпаливо»

54001, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул. Потьомкінська, будинок 44А. тел. 37-70-60

 

Перелік підприємств лісового та мисливського господарства, які мають можливість реалізації дров населенню

 

Інформаційно-роз'яснювальний матеріал з питання надання субсидій

 

 Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

Інструкція

 

1.     Виберіть Ваш регіон.

2.     Введіть площу Вашого будинку.

3.     Термін експлуатації діючого котла.

4.     Виберіть тип та марку діючого котла, або централізоване опалення.

( У випадку моделювання переходу з централізованого опалення потрібно обрати відповідну графу та обслуговуючу компанію, при цьому враховуються діючі тарифи теплопостачальних організацій станом на 01.04.2015). У разі відсутності вашої моделі або аналогічної за показниками в переліку можна вибрати графу «інше» яка має середні показники для кожного типу котлів.

5.     Виберіть тип та марку котла, який Ви бажаєте встановити (в базових даних зазначено середня вартість котлів станом 01.04.2015 року та орієнтовна вартість монтажних робіт (прийнята у розмірі 3 000 грн). У разі відсутності моделі яку ви хочете встановити або аналогічної за показниками в переліку можна вибрати графу «інше» яка має середні показники для кожного типу котлів.

6.     Виберіть тип фінансування (кредитні/власні кошти. Кредитні* – 20% повертає держава, але не більше 5 000 грн, 3% від тіла кредиту єдиноразова комісія банку, 25% річних).

7.     У разі обрання типу фінансування «кредитні кошти» необхідно зазначити строк кредитування (від 1 місяця до 36).

Результати:

1.     Орієнтовні грошові витрати за опалювальний період, при використанні діючого котла або централізованого опалення.

2.     Орієнтовні грошові витрати за опалювальний період, при використанні нового котла або централізованого опалення.

3.     Економія грошових коштів за сезон за опалювальних період.

4.     Простий термін окупності

5.     Розмір відшкодування коштів державою, у випадку отримання кредиту (20% від вартості котла, але не більше 5000 грн.).

 

Розрахунки:

 

1.     Враховані: газ, дизель, електроенергія, тверде паливо, централізоване опалення.

2.     Розраховується середнє теплове навантаження на будівлю.

3.     Визначається сумарне теплове навантаження за опалювальних період, Гкал/сезон.

4.     Визначається потреба того чи іншого палива, в залежності від його теплотворної здатності.

5.     Визначаються грошові витрати на опалення.

 

* Окрім газових котлів.

 

Примітки:

а) розрахунок здійснюється на базі діючих тарифів станом на 01.04.2015. Враховано ставки тарифів в залежності від обсягів споживання;

б) враховується зменшення ефективності роботи котлів в залежності від терміну експлуатації (приблизне зменшення на 1% за опалювальний сезон).

 

Застереження! Калькулятор підбору котла містить умовні дані та не охоплює всі критерії, що враховуються при визначенні вартості встановлення котла та його окупності.

 

З пропозиціями щодо вдосконалення Калькулятору підбору котла звертатися до розробників Марецького Р.А., Галабіцького П.М. r.maretsky@saee.gov.ua

  Калькулятор підбору котла
Формат: XLSX | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
39Kb Скачать скачать

З 01.05.2014 р. встановлено нові ціни на природний газ для потреб населення

ПАТ «Миколаївгаз» повідомляє, що Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 03.04.2014 року № 420 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення», яку зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 квітня 2014 року за № 388/25165 з 01 травня 2014 року встановлено нові роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення:

 

 № з/п

Диференціація цін

Ціна за 1 м3 з ПДВ, грн

1

У разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках:

 

 

за наявності газових лічильників

1,182

 

за відсутності газових лічильників

1,299

2

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

1,089

 

за відсутності газових лічильників

1,197

3

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

1,788

 

за відсутності газових лічильників

1,965

4

За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 6000 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

3,645

 

за відсутності газових лічильників

4,011

 

При цьому ПАТ «Миколаївгаз» звертає увагу на необхідність дотримання вимог п. 17 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою КМУ № 2246 від 09.12.1999 року (зі змінами та доповненнями), яким визначено, що розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання є календарний місяць, при цьому зняття показань лічильників газу проводиться споживачем щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим.

В зв’язку зі збільшенням роздрібних цін на природний газ для потреб населення Товариство наполегливо просить всіх побутових споживачів природного газу терміново погасити заборгованість за спожитий газ за минулі періоди та за квітень 2014 року до 01.05 2014 року, адже з 1 травня нарахування буде здійснюватися за новими роздрібними цінами.

 

З повагою,

 

Адміністрація ПАТ «Миколаївгаз»

 


 

 

Загальна проплата за спожитий природний газ в травні місяці за даними Братського управління експлуатації газового господарства склала 100%.

Проплата за спожиту електроенергію всіма споживачами району в травні місяці, за даними філії ПАТ «Миколаївобленерго» в Братському районі, становить 92 %:

-  Юридичні особи - майже 100% (99,99 %). Борг у бюджетних установ - Костуватська сільська рада - 4,5 тис.грн. по Костуватському ДНЗ (це заборгованість в ході проведення ремонтних робіт) та Людмилівська нафтобаза - 300 грн.

-   Населення - 83%.

  

8 простих правил безпеки користування газом, які збережуть вам життя:

В 2013 році в Україні сталося більше 100 нещасних випадків під час використання газу в побуті. 179 осіб постраждало, з них загинуло 73 (внаслідок отруєння чадним газом - 65, внаслідок вибуху газоповітряної суміші - 8). За результатами аналізу встановлено, що однією з основних причин нещасних випадків є незнання або не усвідомлення потерпілими правил безпеки, яких необхідно дотримуватись при використанні газу в побуті.

Шановні споживачі, ПАТ «Миколаївгаз» нагадує вам прості правила безпеки користування газом, які збережуть вам життя:

1. Перед тим, як увімкнути газовий котел або колонку з відводом продуктів згоряння в димохід, обов’язково перевірте наявність тяги, а також контролюйте її наявність під час роботи приладів.

2. Приміщення, в якому працюють газові прилади, повинно добре провітрюватись.

3.Слідкуйте за справністю роботи автоматики газового обладнання, регулярно перевіряйте стан газових приладів у сервісних службах, утримуйте прилади в чистоті.

4.Вчасно перевіряйте стан димових та вентиляційних каналів. Власники приватних будинків повинні викликати пічників не рідше одного разу на рік. Мешканці квартир мають вимагати від власників багатоквартирного житла своєчасного обслуговування димовентканалів та ремонту внутрішньобудинкових газопроводів.

5.Не переставляйте, не ремонтуйте та не встановлюйте газові прилади самостійно! Це небезпечно! Викличте спеціаліста газового господарства.

6. Заборонено встановлювати електровитяжку в приміщенні, де є працюючі газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід. Це може призвести до утворення зворотної тяги та отруєння чадним газом.

7.Якщо ви відчули запах газу, негайно перекрийте усі газові вентилі, відчиніть вікна для створення протягу, покиньте загазоване приміщення та викличте аварійну газову службу 104!

8. В загазованому приміщенні не можна вмикати або вимикати освітлення, електроприлади, запалювати сірник, палити, а також дзвонити по телефону. Це може призвести до вибуху.

 

ПАТ «Миколаївгаз» - ми турбуємось про вашу безпеку!