Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Податкова діяльність


Надходження податків у першому півріччі 2017 року до місцевого бюджету

 

Братським відділенням Южноукраїнської ОДПІ забезпечено надходжень у першому півріччі 2017 року до місцевого бюджету  понад 21,3 млн. грн., що на 6,2 млн. грн. або на  41 відс. перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Основним дохідним джерелом місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. У першому півріччі 2017 року до місцевого бюджету  мобілізовано податку на доходи фізичних осіб у сумі   13.4 млн. грн., що майже на 5,0  млн. грн. або на 60 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Також  за 6 місяців 2017 року до місцевого бюджету мобілізовано 2,5 млн. грн. плати за землю, 4,9 млн. грн. єдиного податку та 0,5  млн. грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв.

Забезпечення своєчасного наповнення місцевих бюджетів є запорукою фінансування соціально-економічних потреб району та надає органам місцевого самоврядування можливість підвищення рівня соціальних гарантій громадян.


До уваги платників податку на додану вартість!

Відповідно до пункту 74.2 статті 74 розділу ІІ, підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 розділу У Податкового кодексу України письмові пояснення та/або копії документів надавати до контролюючого органу на паперових носіях та в сканованому вигляді на електронному носії. Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено Наказом Міністерства фінансів україни від 13.06.2017 №567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

ДФС України постійно розміщує  на офіційному веб-сайті відомості щодо засобів електронного зв»язку, якими можуть надаватися письмові пояснення та копії документів, зазначені у Переліку.