Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Заходи Братського бюро правової допомоги

 

02 березня 2021 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком прочитано лекцію: «Про припинення договору оренди землі» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої поінформовано та обговорено основні аспекти теми, зокрема, щодо порядку розірвання договорів оренди землі за взаємною згодою сторін чи за рішенням суду. Крім цього, з присутніми обговорено практичні аспекти реалізації проєкту «Волонтер БПД» та завдання, які покладатимуться на волонтерів, зокрема,  допомога у забезпеченні доступу людей до безоплатної правової допомоги та проведення правопросвітницької роботи серед населення..

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи із земельного, спадкового та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

Братське бюро правової допомоги плідно співпрацює з Братським районним відділом ДВС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), тому 18.02.2021 відбулася робоча зустріч начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка Василя та В.о. начальника Братського районного відділу ДВС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Горінської М.О., в ході якої обговорено питання щодо забезпечення стягнення аліментів, притягнення осіб до адміністративної відповідальності за несплату аліментів.

Також з  метою проведення інформаційно - роз'яснювальних заходів поширено відповідні матеріали на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

18 лютого 2021 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком прочитано лекцію: «Про безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення ОСГ» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої поінформовано та обговорено основні аспекти теми, зокрема, щодо порядку безоплатної приватизації земельної ділянки та способів отримання графічного матеріалу. Крім цього, з присутніми обговорено питання запобігання дискримінації та торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності та запобігання безробіттю.

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось дві особи із земельного та спадкового права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

18 січня 2021 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком Василем проведено робочу зустріч із завідувачем Братського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Миколаївській області Фабриковою Аліною, в рамках якої обговорили нові вимоги у процедурі нарахування та індексації пенсій.

Також проведено інформування громадян щодо системи безоплатної правової допомоги та право на безоплатну правову допомогу, на стендах установи оновлено інформаційні матеріали на правову тематику системи безоплатної правової допомоги, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

25 лютого 2020 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено правопросвітницький захід на базі ПТУ № 17 на тему: «Сімейні правовідносини». Лекція була спрямована на поглиблення та розширення знаннь щодо основних аспектів теми, також присутніх поінфомовано щодо запобігання злочинності та попередження проявів булінгу, підлітками отримано теоретичні знання про булінг, зокрема, що це таке, які види існують, як протидіяти такому «явищу», при цьому, акцентувалась увага на відповідальності за вчинення таких дій. Слухачі  активно брали участь в обговоренні, висловлювали свої думки.

 

Також з дітьми заповнено паспорт прав дитини системи БПД, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали системи БПД на правову тематику, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

18 лютого 2020 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В. На прийом звернулась громадянка Ш. щодо питання позбавлення батьківських прав, встановлення опіки над дитиною та призначення аліментів, заявниці надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

12 лютого 2020 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком прочитано лекцію: «Порядок розірвання шлюбу. Стягнення аліментів на дітей» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої поінформовано та обговорено основні аспекти теми. Крім цього, з присутніми обговорено питання протидії домашньому насильству.

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось чотири особи щодо спадкового, цивільного та земельного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

Розпорядженням голови Братської райдержадміністрації від 07 лютого 2020 року № 17-р начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О. включено до складу координаційної ради з питань сім'ї і жінок при райдержадміністрації.

 

06 лютого 2020 року директор Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчак С.О.  здійснив виїзд до Братського бюро правової допомоги, начальник Чорновалюк В.О. В рамках візиту обговорено поточні питання та перспективи діяльності бюро.  

 

Також директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О. на базі бюро проведено спільний прийом громадян, на який звернулось дві особи щодо цивільного та земельного права, заявникам надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріалами системи БПД та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро. 

 

 

 

04.02.2020 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з адвокатом Козиревич О.С., обговорено питання щодо конкурсу для залучення адвокатів для надання БВПД у Братському районі. Крім цього, розглянуто актуальні питання сімейних правовідносин, зокрема, щодо стягнення аліментів та розірвання шлюбу.

 

Також поширено інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

28 січня 2020 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком прочитано лекцію: «Про визнання права власності на нерухоме майно» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої поінформовано та обговорено основні аспекти теми. Крім цього, з присутніми обговорено питання запобігання дискримінації та торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності.

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо цивільного та земельного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

Братське бюро правової допомоги плідно співпрацює з Братським районним відділом ДВС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), а тому з метою розроблення подальших спільних правопросвітницьких заходів та задля обміну досвідом між партнерами 24.01.2020 відбулася зустріч начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О. та начальника Братського районного відділу ДВС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Константінової А.О, в ході якої обговорено поточні питання щодо забезпечення стягнення аліментів та захисту прав громадян, передбачених законодавством.

Також з  метою проведення інформаційно - роз'яснювальних заходів поширено відповідні матеріали на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

16 січня 2020 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з фахівцями Братського відділу обслуговування громадян Вознесенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, в рамках якої обговорено ряд нагальних питань щодо співпраці установ.

Того ж дня начальником бюро з метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі проведено прийом на базі установи. За консультацією звернулась одна особа щодо спадкового та земельного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

Також начальником бюро проведено інформаційну кампанію, а саме, розміщено на стендах установи та роздано буклети на правову тематику системи БПД, загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

15 січня 2020 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком прочитано лекцію: «Прийняття спадщини» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми. Крім цього, громадянам роз’яснено основні цілі та завдання системи БПД, правові механізми захисту їх прав та законних інтересів.

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось чотири особи щодо цивільного та земельного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

14 січня 2020 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з начальником відділу агропромислового розвитку Братської районної державної адміністрації Миколаївської області Добровольським В.Л., в рамках якої обговорено актуальні питання, зокрема, «запуск» ринку землі, взаємодію та співпрацю установ щодо захисту прав громадян, а також перспективи спільної діяльності. За підсумками зустрічі підписано меморандум про співпрацю.

Крім цього, проведено інформаційно  - роз'яснювальну кампанію та поширено відповідні матеріали на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

21 грудня 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком прочитано лекцію: «Прийняття спадщини за заповітом» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми.

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо спадкового, житлового та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

  

 

10 грудня 2019 до Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено правопросвітницький захід на базі ПТУ № 17 на тему: «Загальної декларації прав людини». Заняття зі слухачами було спрямоване на поглиблення та розширення знання про права людини та громадянина, ознайомлення присутніх із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно – правові стандарти прав людини на запобігання злочинності та попередження проявів булінгу, отримання учнями теоретичних знань про булінг, зокрема, що це таке, які види існують, як протидіяти такому «явищу», при цьому, акцентувалась увага на відповідальності за вчинення таких дій. Підліткиактивно брали участь в обговоренні, висловлювали свої думки

 

Також з дітьми заповнено паспорт прав дитини системи БПД, крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

.

 

27 листопада 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проведено чергові правопросвітницькі заходи.

Так, провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар співбесіди з роботодавцем.

Начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено семінар: «Протидія домашньому насильству» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми. Крім цього, з присутніми обговорено питання запобігання дискримінації та торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності.

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось дві особи щодо питання зняття арешту з нерухомого майна та безоплатної приватизації земельної ділянки для ведення ОСГ, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети). 

 

 

 

28 листопада 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з директором Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гризоглаз Л.В., в рамках якої обговорено співпрацю установ та перспективи спільної діяльності. За підсумками зустрічі підписано меморандум про співпрацю.

 

 

Крім цього, начальником бюро забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом звернулась громадянка С. щодо питання стягнення заборгованості зі сплати аліментів на дитей, заявниці надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

19 листопада 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі здійснено виїзд у с. Крива Пустош Братського району Миколаївської області.

Так, на базі сільської ради з метою підвищення обізнаності громадян щодо захисту прав і свобод проведено семінар: «Порядок надання БПД». Громадянам роз’яснено основні засади та завдання діяльності системи БПД, також повідомлено про порядок доступу до БВПД.

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» щодо протидії домашньому насильству та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

Того ж дня проведено прийом громадян (мобільний пункт доступу до БПД), на який звернулось дві особи щодо сімейного та земельного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети). 

 

23 жовтня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі здійснено виїзд у с. Миколаївка Братського району Миколаївської області, на базі сільської ради проведено прийом громадян (мобільний пункт доступу до БПД), на який звернулось дві особи щодо спадкового та земельного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети). Крім цього, громадянину Ш. надано адресну правову допомогу з питання земельного права.

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

17.10.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено урок на базі Кривопустоської ЗОШ І-ІІ ступенів. Правопросвітницький захід був спрямований на запобігання злочинності та попередження проявів булінгу, отримання учнями теоретичних знань про булінг, зокрема, що це таке, які види існують, як протидіяти такому «явищу», при цьому, акцентувалась увага на відповідальності за вчинення таких дій.

Також з дітьми заповнено паспорт прав дитини системи БПД, крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

.

01.10.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В. та служби у справах дітей Братської РДА, начальник Афанасьєва І.В.,

на прийом звернувся громадянин Ш. щодо питань сімейного права, заявнику надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

27.09.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі здійснено виїзд у с. Миколаївка Братського району Миколаївської області, на базі сільської ради проведено прийом громадян (мобільний пункт доступу до БПД), на який звернулось чотири особи щодо питань соціального забезпечення та спадкування, на які надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

26.09.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу проведено урок на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Правопросвітницький захід був спрямований на запобігання проявам булінгу, отримання учнями теоретичних знань про булінг, зокрема, що це таке, які види існують, як протидіяти такому «явищу», при цьому, акцентувалась увага на відповідальності за вчинення таких дій.

Також з дітьми заповнено паспорт прав дитини системи БПД, крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

.

 

25 вересня відбулася ХХXІV сесія Братської районної ради сьомого скликання.

В засіданні сесії взяли участь 20 депутатів районної ради, депутат обласної ради Олександр Казарін, голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, зокрема, начальник Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк, селищний та сільські голови.

Сесію проводила голова районної ради Людмила Суровцева.

Під час засідання розглянуто всі питання згідно порядку денного та прийнято відповідні рішення. Сесія пройшла конструктивно.

Начальником бюро з представниками ОМС обговорено питання прийняття (внесення змін) Програм правової освіти громад.

Присутні мали змогу ознайомитися на інформаційному стенді бюро з відповідними матеріалами на правову тематику системи безоплатної правової допомоги та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України Я МАЮ ПРАВО.

 

 

 

24.09.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на прийом звернулась громадянка К. щодо питання розірвання шлюбу та стягнення аліментів на малолітню дитину, заявниці надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

23.09.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі здійснено виїзд у с. Новоолександрівка Братського району Миколаївської області. Так на базі сільської ради проведено прийом громадян (мобільний пункт доступу до БПД), на який звернулось дві особи щодо земельного та спадкового права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

23.09.2019 з метою забезпечення потреб у правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. організовано виїзний прийом в с. Новоолександрівка Братського району Миколаївської області до громадян похилого віку та з обмеженими можливостями, які не мають змоги самостійно прибути до бюро. Так громадянці Г. роз’яснено питання щодо земельних спорі та порядку їх вирішення, а у громадянину К. надано допомогу щодо доступу до БВПД та прийнято відповідні документи.

 

 

Також начальником бюро проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

23 вересня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу проведено урок на базі Новоолександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Правопросвітницький захід був спрямований на отримання учнями теоретичних знань про булінг, зокрема, що це таке які види існують, як протидіяти такому «явищу», також акцентувалась увага на відповідальності за вчинення таких дій.

Крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

Одним із пріоритетних напрямків діяльності бюро є забезпечення якісного та повноцінного доступу громадян до правової допомоги. Саме з цією метою 13 вересня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком організовано виїзний прийом до громадянки похилого віку, 1948 р.н., яка наразі захворіла та не мала можливості самостійно прибути до бюро (адресна правова допомога).

Консультація стосувалась питання надання особі психіатричної допомоги у примусовому порядку.

Також, начальником бюро надано громадянці буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

 

11 вересня 2019 року з метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного (мобільного) пункту доступу до БПД на базі Братської ЦРЛ та Братського ЦПМСД, на прийом за консультацією звернулась одна особа щодо питання сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Розглянувши надані заявницею документи, начальником бюро надано обґрунтовану консультацію та запропоновано звернутись щодо перегляду розміру такого податку, враховуючи вимоги статті 266 Податкового кодексу України, як результат, суму нарахованого податку переглянуто та зменшено майже втричі.Також, начальником бюро проведено інформаційну кампанію у закладах охорони здоров’я району та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

 

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось дві особи щодо цивільного та сімейного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

  

 

23 серпня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з директором Дитячої школи мистецтв Братської районної ради Миколаївської області Меріковою Р.Г., в рамках якої обговорено питання забезпечення доступу громадян до правової допомоги, запобігання випадкам домашнього насильства, злочинності, попередження булінгу. За підсумками зустрічі підписано меморандум про співпрацю.

Також на стендах установи розміщенні інформаційні матеріали (буклети), відповідної тематичної спрямованості, системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

20 серпня 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проведено чергові право просвітницькі заходи.

Так, провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар з питання організації зеленого туризму.

Начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком здійснено начитку лекції: «Про прийняття спадщини» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми.

Крім цього, з присутніми обговорено питання запобігання дискримінації та торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності.

 

  

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо цивільного, сімейного та адміністративного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

   

 

16.08.2019 з метою забезпечення роботи дистанційного (на базі УСЗН Братської РДА, начальник Кравець Т.М.) та мобільного (на базі районної організації «Союзу організацій інвалідів України», голова Литвиненко Н.М.) пунктів начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено прийом громадян, на який звернулася громадянка М. щодо питання розірвання договору оренди землі, на яке  надано обґрунтовану консультацію та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення.

Також начальником бюро проведено правопросвітницький захід, спрямований на підвищення рівня знань населення щодо їх прав та механізмів захисту останніх, поширено інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та  візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро. 

 

 

15 серпня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М., в рамках якої обговорено питання взаємодії щодо забезпечення реалізації прав громадян на безоплатну правову допомогу та досягнуто домовленостей про здійснення спільних виїздів до мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги у сільських населених пунктах району. 

Також на стендах установи розміщено буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.
 

15.08.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі місцевого представництва ПФ України, на який звернулась одна особа по питанню прийняття спадщини за законом, громадянці надано роз’яснення та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення (буклети).

Також на стендах установи розміщено буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

14.08.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка М. щодо питання встановлення факту родинних відносин,

 

 

заявниці надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

09 липня 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено лекцію: «Прийняття спадщини», а провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Олександром Неговорою – семінар: «Організація зеленого туризму» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти піднятих тем.

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо земельного, сімейного та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).  

 

 

26 червня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар: «Ефективне ведення сільського господарства» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми, крім цього, розглянуто проблемні питання земельних правовідносин.

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо цивільного та спадкового права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

 

20.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка К. щодо стягнення аліментів на дитину, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

10.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка Ч. по питанню визнання фізичної особи обмежено дієздатною та встановлення піклування, крім цього, їй роз’яснено підстави звільнення від сплати судового збору, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

05 червня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар: «Легальна зайнятість» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми.

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо спадкового та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

04.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка К. по питанню визнання права власності на нерухоме майно, крім цього, роз’яснено про пільги щодо сплати судового збору, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

31.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках реалізації запланованих заходів проведено прийом громадян на базі місцевого представництва ПФ України, на який звернулась одна особа, щодо визнання права власності на земельну частку (пай), громадянину надано роз’яснення та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

29.05.2019 в рамках виконання плану заходів підписано черговий меморандум про співпрацю з директором комунальної організації «Будинок творчості школярів та юнацтва» Братської районної ради Миколаївської області Васильєвою Л.С.

Під час зустрічі обговорено також забезпечення доступу громадян до правової допомоги, надано інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

22.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з адвокатом Козиревич О.С., обговорено актуальні питання взаємодії, надано інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

  

 

 

14 травня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар з гендерних питань для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано щодо питань стягнення аліментів на дитину, відповідальності за несплату аліментів, а також протидії домашньому насильству, при цьому, розглянуто спеціальні заходи: терміновий заборонний припис та обмежувальний припис.

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось дві особи щодо питань стягнення аліментів, прийняття спадщини та визнання права власності на нерухоме майно, на які надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

  

 

13.05.2019 з метою забезпечення бороти дистанційного та мобільного пунктів спільно з начальником Управління соціального захисту населення Братської райдержадміністрації Кравець Т.М. та головою районної організації «Союзу організацій інвалідів України» Литвиненко Н.М. на базі управління начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено прийом громадян, на який звернувся громадянин Х. щодо питання сплати земельного податку, на яке  надано обґрунтовану консультацію та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення.

 

Також начальником бюро проведено правопросвітницький захід, спрямований на підвищення рівня знань населення щодо їх прав та механізмів захисту останніх, поширено інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та  візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

11.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках реалізації запланованих заходів проведено прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка Б., щодо питання проходження учнями ПТНЗ з виробничої навчальної практики та державної допомоги сім'ям з дітьми, надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 28.02.2020 старшим інспектором Братського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Фабриковим Олександром та начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч та забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі районного сектору, згідно з раніше підписаним графіком. На прийом звернулася одна особа, яка нещодавно звільнилася з місць позбавлення волі з питанням прийняття спадщини за законом, громадянину надано обґрунтована консультація та відповідні інформаційні матеріали (буклети), роз’яснено порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги через Бюро та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Бюро.

 Безоплатна правова допомога у смартфоні


Застосунок «Безоплатна правова допомога» - правовий порадник у смартфоні, який може стати в пригоді у багатьох випадках. У цьому відеоролику розповідаємо, як користуватися застосунком, які функції у ньому є, чому він зручний для різних категорій людей.
Щоб завантажити з App Store або Google Play, перейдіть зі свого смартфона за посиланням: 
https://www.legalaid.gov.ua/application.php
Відео створене завдяки мережі PRAVOKATOR правовий клуб

 

https://www.facebook.com/watch/?v=3466789966706607