Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Заходи

 

18 січня 2021 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком Василем проведено робочу зустріч із завідувачем Братського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Миколаївській області Фабриковою Аліною, в рамках якої обговорили нові вимоги у процедурі нарахування та індексації пенсій.

Також проведено інформування громадян щодо системи безоплатної правової допомоги та право на безоплатну правову допомогу, на стендах установи оновлено інформаційні матеріали на правову тематику системи безоплатної правової допомоги, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

09 липня 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено лекцію: «Прийняття спадщини», а провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Олександром Неговорою – семінар: «Організація зеленого туризму» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти піднятих тем.

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо земельного, сімейного та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

22.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з адвокатом Козиревич О.С., обговорено актуальні питання взаємодії, надано інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

Заходи