Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Загальна інформація

Розташування ЦНАП на карті Google

 

  ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

В Центрі надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації  Ви зможете отримати адміністративні послуги, що надаються структурними підрозділами Братської районної державної адміністрації,  територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Також зможете оформити документи дозвільного характеру, подати заяви, скарги, пропозиції, одержати на них належно підготовлені відповіді.

Приміщення ЦНАП  знаходиться за адресою: смт. Братське, вул. Миру, 131, каб.  208.

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг  надсилайте на електронну адресу brt.cnap@gmail.com, derg_admin@ukr.net  або телефонуйте (05131) 9-11-60.

 

Ми працюємо для ВАС!

 

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг

 понеділок: з 08.00 до 17.15 год.

вівторок: з 08.00 до 20.00 год.

середа: з 08.00 до 17.15 год.

четвер: з 08.00 до 17.15 год.

п`ятниця: з 08.00 до 16.00 год.

субота, неділя – вихідні

без перерви на обід.

 

Центр надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації 

 

 

 

Начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації - адміністратор

 

Шукайло Ірина Григорівна

 

Телефон (05131) 9-11-60(05131) 9-11-60

e-mail:derg_admin@ukr.net

           brt.cnap@gmail.com

 

 

 


державний реєстратор з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації

 

Резниченко Микола Сергійович

 

 

Телефон (05131) 9-19-85(05131) 9-19-85

 

 

 

 

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації

 

Піскова Оксана Валентинівна

 

Телефон (05131) 9-11-60 (05131) 9-11-60

 e-mail:derg_admin@ukr.net

            brt.cnap@gmail.com

 

 

  ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Формат: DOC | Добавлен: 01/03/2021 15:03:58
28Kb Скачать скачать
  Посібник громадянину "Адміністративні послуги для тебе"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:23:15
2817Kb Скачать скачать
  Територіальні підрозділи державної міграційної служби станом на 5 січня 2015 року не розпочали приймати документи на оформлення біометричних паспортів громадянина для виїзду за кордон.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:35
24Kb Скачать скачать

 

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центі надання адміністративних послуг.

 

 

 

 

 про державну реєстрацію

 

речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» затверджено ПОРЯДОК державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Цей Порядок визначає умови, підстави та процедуру проведення відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, об’єкти незавершеного будівництва та їх обтяжень (далі — державна реєстрація прав), перелік документів, необхідних для її проведення, права та обов’язки суб’єктів у сфері державної реєстрації прав, а також умови, підстави та процедуру взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

П 18 Порядку встановлено, що за результатом розгляду заяви та документів, поданих для державної реєстрації прав, державний реєстратор приймає рішення щодо державної реєстрації прав або щодо відмови в такій реєстрації.

Рішення державного реєстратора за бажанням заявника, а також за зверненням посадових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, може бути надано у паперовій формі шляхом його друку за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на аркушах паперу форматом А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора.

Рішення державного реєстратора у паперовій або електронній формі мають однакову юридичну силу та містять обов’язкове посилання на Державний реєстр прав.

Підтверджує право власності інформація з Державного реєстру прав, яка за бажанням заявника може бути надана у паперовій формі уповноваженою особою суб’єкта державної реєстрації прав, нотаріусом або його помічником з урахуванням строку державної реєстрації, за який сплачено реєстраційний збір, шляхом її друку за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на аркушах паперу форматом А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора.

Інформація з Державного реєстру прав у паперовій або електронній формі має однакову юридичну силу та містить обов’язкове посилання на Державний реєстр прав.

Центр надання адміністративних послуг

при Братській райдержадміністрації