Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Про співпрацю центру надання адміністративних послуг та Братської районної бібліотеки

 Про співпрацю центру надання адміністративних послуг

та Братської районної бібліотеки

З метою проведення роз’яснень основних принципів роботи електронних сервісів - онлайн та їх популяризації 19 червня 2015 року завідувачем сектору адміністративно-дозвільних послуг апарату райдержадміністрації Шукайло І.Г. в центральній районній бібліотеці представлено інформаційні матеріали про ЦНАП.

Працівники бібліотеки взяли на себе інформаційні функції – консультування громадян з роботи в онлайн-сервісах. В рамках налагодження  співпраці проведено ознайомлення бібліотекарів із можливостями та завданнями онлайн-сервісу «Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Пошук запитів виконується за всіма витягами, виписками та довідками, що надаються з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців державними реєстраторами, наданими через Реєстраційний портал та оформленими через цей сайт.

Головна перевага онлайн-сервісу - це можливість самостійно, в будь-який зручний для вас час, отримати необхідний документ. В разі відсутності власного комп’ютера ви можете завітати до комп’ютерного центру в бібліотеці та скористатись технікою та допомогою бібліотекарів. 

Центр надання адміністративних послуг

 при Братській райдержадміністрації