Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Новини центру

 

Інформація

про роботу центру надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації

 Одним із вагомих факторів, які визначають рівень забезпечення державою належних умов життя своїх громадян, є якість надання адміністративних послуг. З цією метою відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» було створено Центр надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації (ЦНАП). Адреса розташування: 55401, Микколаївська область, смт. Братське, вул. Миру,131.

Адмінцентром обслуговується населення Братського району, чисельність якого складає 17,5 тис. осіб. Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами.

Адміністратори Центру забезпечують надання адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, державний реєстратор безпосередньо здійснює опрацювання справи. Також, державний реєстратор з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців забезпечує прийом та видачу документів.

Перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі, визначається головою районної державної адміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 04 липня 2019р. №90-р) та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України. На даний час перелік нараховує 180 послуг, у т.ч.: 121  територіальних органів ЦОВВ, послуг райдержадміністрації - 42, обласної державної адміністрації -17.

За І півріччя 2020 року  надано 3186 послуг (на 1 тис. наявного населення надано 182 послуги): 

1 суб’єктом надання якої є облдержадміністрація(подання декларації про відходи);

1062 послуг райдержадміністрації (державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ін.);

2123 територіальних органів центральних органів виконавчої влади (щодо питань земельних ресурсів, подання декларацій по самочинно збудованих об’єктах та ін.).

Адміністраторами надано 1020 консультацій з питань одержання адміністративних послуг.

Популярні послуги за якими звертаються до Центру – це витяги з Державного земельного кадастру, державна реєстрація земельної ділянки, отримання довідки 6-ЗЕМ, отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, послуги з містобудування та архітектури, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації бізнесу, інформації з держ.реєстрів України щодо речових прав на нерухоме майно.

Всього за січень-червень 2020 року направлено 93,4 тис. грн. доходів до загального фонду районного бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

З метою створення комфортних умов та задля зручності відвідувачів на сторінці також започатковано розділ «Оnline-послуги». За допомогою нього суб’єкти звернень мають можливість доступу до електронних послуг, які запроваджені Міністерством юстиції України, Державним земельним кадастром та Державною архітектурно-будівельною інспекцію України. За допомогою даних сервісів, в електронному вигляді замовлено 1391 послугу.

На офіційному сайті Братської районної державної адміністрації створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг» (http://bratske.mk.gov.ua/ua/administrative/poslugi/) на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів.

В даний час здійснюються технічні та організаційні заходи щодо запровадження   експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини під назвою «єМалятко». Проектом передбачено, що на підставі однієї заяви батьків новонародженої дитини її батьки можуть отримати 9 послуг в рамках комплексної послуги «єМалятко». Під час державної реєстрації народження дитини,  є можливість отримати послуги, зокрема щодо призначення державної допомоги при народженні дитини, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому тощо.

 

Начальник відділу

адміністративних послуг

та державної реєстрації                                                                   Ірина ШУКАЙЛО

 

Щодо змін в законодавстві

Із 2 листопада набули чинності зміни до деяких законодавчих актів, унесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», від 03.10.19 р. № 159-IX, з метою захисту права власності, зокрема,
у Законі України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»:

Обсяг цивільної правоздатності та дієздатності визначається, а повноваження представника перевіряються щодо особи, якій належить нерухоме майно на певному речовому праві, та щодо особи, яка набуває певних речових прав.

5. Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності фізичної особи - громадянина України здійснюється шляхом отримання відомостей про таку особу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності фізичної особи - іноземця або особи без громадянства здійснюється на підставі документа, що посвідчує його особу і є підставою для перебування в Україні.

Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи, зареєстрованої відповідно до законодавства України, здійснюється шляхом отримання з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про таку особу, у тому числі про її установчі документи, та перевірки відповідності реєстраційної дії, яка вчиняється, обсягу її цивільної правоздатності та дієздатності. Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи - нерезидента здійснюється на підставі документа, що підтверджує реєстрацію такої особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо), та її установчих документів (їх копій), що легалізовані (консульська легалізація чи проставлення апостиля) в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено чинними міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

6. У разі подачі документів на державну реєстрацію уповноваженою на те особою встановлюється обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи.

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що підтверджує повноваження діяти від імені іншої особи, є документ, що підтверджує повноваження законного представника особи, нотаріально посвідчена довіреність або відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи.

Дійсність довіреності, нотаріально посвідченої відповідно до законодавства України, перевіряється за допомогою Єдиного реєстру довіреностей".

 

 Центр надання адміністративних послуг

 

В Україні запроваджено онлайн-реєстрацію земельних ділянок

З 19 березня поточного року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року №710, якою внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру та яка дозволяє реєструвати земельні ділянки онлайн.

Фізичні і юридичні особи, які бажають зареєструвати земельну ділянку, зможуть подати відповідну заяву та необхідну документацію через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника.

Заява про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками буде подаватися в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису.

Також можна буде отримувати викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру в режимі онлайн з можливістю її друку на своєму комп’ютері для подальшого використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання зможе будь-яка фізична або юридична особа за умови ідентифікації з використанням ЕЦП або іншого альтернативного засобу ідентифікації.

Також спрощується процедура державної реєстрації земельної ділянки з урахуванням принципу екстериторіальності при наданні відповідної послуги, усуваються причини, які зумовлюють необхідність неодноразових звернень фізичних та юридичних осіб із заявами та документами через центри надання адміністративних послуг до державних кадастрових реєстраторів (у разі виявлення помилок, необхідності внесення певних уточнень), та, як наслідок, зменшуються зайві витрати матеріальних ресурсів. Водночас залишається можливість подання відповідних документів щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру до Державного кадастрового реєстратора.

Постанова деталізує підстави для відмови у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру:

– якщо підставою для відмови є невідповідність поданих документів вимогам законодавства, реєстратор в рішенні про відмову відзначає такі відомості з посиланням на нормативно-правовий акт і його положення, з якими виявлено невідповідність;
– у разі, якщо підставою для відмови є нерозбірливий текст, закреслені слова, помилки тощо, реєстратор у своєму рішенні про відмову вказує назву документа та його частину, в якій написано нерозбірливий текст або виявлені помилки, а якщо заявник подав документи не в повному обсязі, то реєстратор зазначає назви документів, яких не вистачає.

Окрім того, з метою недопущення порушень під час державної реєстрації земельних ділянок постановою уряду запроваджується он-лайн моніторинг розгляду усіх видів заяв, що опрацьовуються у Державному земельному кадастрі. Сервіси відкритого моніторингу нададуть заявнику можливість контролювати стан готовності необхідних документів та отримувати актуальну інформацію про можливість їх одержання у відповідному Центрі надання адміністративних послуг.

 

 Про механізм «будівельної амністії»

В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів. Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів.

Це означає, що громадяни вже можуть готувати документи для узаконення своїх самочинних будівництв.

Будівельна амністія поширюється на об’єкти незначного класу наслідків:

§  індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року;

§  будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Головна умова – щоб вони відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження.

Для амністування такої нерухомості необхідні:

§  заява про прийняття об’єкта в експлуатацію (у разі наявності співвласники земельної ділянки/зазначеного об’єкта підписують також),

§  один примірник заповненої декларації про готовність об’єкта до експлуатації (https://dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/),

§  звіт про проведення технічного обстеження (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку),

а також засвідчені в установленому порядку копії:

§  документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт;

§  технічного паспорта з відміткою про можливість розміщення та надійної і безпечної експлуатації об’єкта (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділу II Порядку). При цьому, технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, подаються за умови проставлення в них відповідної відмітки про проведення їх технічного обстеження.

Слід зазначити, що місце розташування об’єкта має бути погоджене місцевим органом містобудування та архітектури.

Замовник (або уповноважена особа) подає  через Центр надання адміністративних послуг до органу державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об'єкта заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта, до якої додає  пакет визначених документів.

Після подачі необхідних документів та заяви до органу держархбудконтролю, їх буде розглянуто упродовж 10-ти робочих днів та ухвалено рішення щодо прийняття об’єкта в експлуатацію. При цьому, штрафні санкції за самовільне будівництво та експлуатацію таких об’єктів до власників/користувачів земельних ділянок не застосовуватимуться.

На відміну від попередніх, ця будівельна амністія є безстроковою, а отже всі хто бажає узаконити своє будівництво, встигнуть це зробити.

 

Центр надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації

 

  Порядок узаконення самочинного будівництва
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 17:23:57
152Kb Скачать скачать

 Підсумки роботи

центру надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації

за 9 місяців 2018 року

Центр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації (далі - Центр) здійснює діяльність за принципом «постійно діючого робочого органу». Таким чином, прийом документів та видача результатів послуг здійснюється адміністратором шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг та представником суб’єктів надання адміністративних послуг.

На даний час в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 167 видів послуг у таких сферах діяльності:

Земельних ресурсів та державного земельного кадастру;

Архітектурно-будівельного контролю;

Державної реєстрації громадських організацій;

У справах дітей;

Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

Державної реєстрації бізнесу;

Ветеринарної медицини;

Пожежної безпеки;

Екології та природних ресурсів;

Містобудування та архітектури та ін.

На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки. На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки.

 Всього з початку року через центр надання адміністративних послуг надано  4448 послуг, що на 14% більше ніж за відповідний період минулого року, що пов’язано із збільшенням кількості звернень.

Збільшення кількості наданих адміністративних послуг пов’язано із збільшенням кількості звернень  щодо реєстрації речових та інших прав на нерухоме майно. 

Найбільша кількість  за наступними видами послуг:

·  Внесення змін до Державного земельного кадастру про земельну ділянку та державна реєстрація земельної ділянки – 2562 (58%);

·  Державна реєстрація нерухомого майна – 1882 (42%).

За січень-вересень 2018 року надано 1882  послуг, що на 29% більше ніж за  відповідний період 2017 року.

В середньому за січень-вересень 2018р. надано 209 послуг, що  на 29% більше ніж за січень-вересень 2017р. (162 послуги).

Впродовж поточного періоду адміністраторами ЦНАПу проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота. У звітному періоді за отриманням консультацій звернулось 1174 суб'єктів.

В рамках роз'яснювальної роботи на офіційному веб-сайті Братської районної державної адміністрації створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг» (http://bratske.mk.gov.ua/ua/administrative/poslugi/) на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів.

Для інформування громадян про результат розгляду справи, при наданні послуг з реєстрації прав на нерухоме майно, видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки, наданні паспорту прив'язки тимчасової споруди торгівельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності, витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки запроваджено sms-інформування.

У рамках реалізації програми “Електронне урядування”  забезпечено видачу громадянам витягів з Державного земельного кадастру на підставі заяв, поданих електронним шляхом, даною послугою скористалось 82 суб’єкти.

До районного бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості надійшло 142,5 тис. грин., що на 34,9 тис. грн. або на 32% більше ніж в 2017 році.

 

Начальник відділу

адміністративно-дозвільних послуг

 райдержадміністрації - адміністратор                                                   І.Г. Шукайло

 Підсумки роботи

центру надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації

за І півріччя 2018 року

Центр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації (далі - Центр) здійснює діяльність за принципом «постійно діючого робочого органу». Таким чином, прийом документів та видача результатів послуг здійснюється адміністратором шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг та представником суб’єктів надання адміністративних послуг.

Станом на 1 липня 2018 року в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 167 видів послуг у таких сферах діяльності:

Земельних ресурсів та державного земельного кадастру;

Архітектурно-будівельного контролю;

Державної реєстрації громадських організацій;

У справах дітей;

Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

Державної реєстрації бізнесу;

Ветеринарної медицини;

Пожежної безпеки;

Екології та природних ресурсів;

Містобудування та архітектури та ін.

На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки. На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки.

Всього з початку року через центр надання адміністративних послуг надано  3026 послуг проти 2761 в 2017 році, що на 10% більше.  В перерахунку на 1000 мешканців надається 171 послуга, що більше на 18% проти попереднього місяця та на 10% проти відповідного періоду минулого року.

Найбільша кількість  за наступними видами послуг:

·  Внесення змін до Державного земельного кадастру про земельну ділянку та державна реєстрація земельної ділянки – 1496 (49%);

·  Державна реєстрація нерухомого майна – 1033 (34%);

·  Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців112 (4%);

Впродовж року адміністраторами ЦНАПу проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота. У звітному періоді за отриманням консультацій звернулось 3026 суб'єктів.

В рамках роз'яснювальної роботи на офіційному веб-сайті Братської районної державної адміністрації створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг» (http://bratske.mk.gov.ua/ua/administrative/poslugi/) на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів.

Для інформування громадян про результат розгляду справи, при наданні послуг з реєстрації прав на нерухоме майно, видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки, наданні паспорту прив'язки тимчасової споруди торгівельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності, витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки запроваджено sms-інформування.

У рамках реалізації програми “Електронне урядування”  забезпечено видачу громадянам витягів з Державного земельного кадастру на підставі заяв, поданих електронним шляхом.

Впродовж року адміністратори центру забезпечували роботу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

До районного бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості надійшло 92890,0 гривень, що на 5140,0 грн. або на 6% більше ніж в 2017 році.

 

Начальник відділу

адміністративно-дозвільних послуг

райдержадміністрації - адміністратор                                                   І.Г. Шукайло

Підсумки роботи

центру надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації за 2017 рік

Центр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації (далі - Центр) утворено розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.12.2013 №273-р «Про утворення центру надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації та затвердження Положення про нього». Робота з прийому суб’єктів звернень розпочата 2 грудня 2013 року. 

Центр здійснює діяльність за принципом «постійно діючого робочого органу», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється як через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг так і представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.

На теперішній час в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 157 видів послуг у таких сферах діяльності:

Земельних ресурсів та державного земельного кадастру;

Архітектурно-будівельного контролю;

Державної реєстрації громадських організацій;

У справах дітей;

Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

Державної реєстрації бізнесу;

Ветеринарної медицини;

Пожежної безпеки;

Екології та природних ресурсів;

Містобудування та архітектури та ін.

На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки.

На офіційному веб-сайті Братської районної державної адміністрації створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг» (http://bratske.mk.gov.ua/ua/administrative/poslugi/) на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів.

Протягом 2017 року через центр надання адміністративних послуг надано 5709 адмінпослуг, проти 5574 послуг в 2015 році, що на 135 послуг або на 2% більше. В перерахунку на 1000 мешканців в 2017 році надано 322 послуг, а в 2016 році - 314 послуги.

  Найбільша кількість   за наступними видами послуг:

  • Внесення змін до Державного земельного кадастру про земельну ділянку та державна реєстрація земельної ділянки – 3408 (61%);
  • Державна реєстрація нерухомого майна – 1885 (34%);
  • Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців369 (6,6%);

Впродовж року адміністраторами ЦНАПу проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота. У звітному періоді за отриманням консультацій звернулось 3325 суб'єктів.

Для інформування громадян про результат розгляду справи, при наданні послуг з реєстрації прав на нерухоме майно, видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки, наданні паспорту прив'язки тимчасової споруди торгівельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності, витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки запроваджено sms-інформування.

В 2017 році, розпочав свою роботу Портал адміністративних послуг Миколаївської області. Портал складається з двох сайтів: внутрішнього і зовнішнього.

На внутрішньому сайті відбувається взаємодія адміністраторів ЦНАП з суб’єктами надання послуг. Зовнішній сайт призначено для кінцевих користувачів Порталу — юридичних та фізичних осіб, що звертаються за отриманням адміністративних послуг. Адреса зовнішнього сайту в мережі Інтернет: http://e-admin.mk.gov.ua.

Внутрішній та зовнішній сайти синхронізовані, завдяки чому будь-які зміни в законодавстві, у переліку документів для отримання послуг, у проходженні процедур надання послуг тощо. Внесені адміністраторами ЦНАП внутрішнього сайту, миттєво стають доступними для перегляду користувачам зовнішнього сайту. Уся ця інформація доступна заявнику у його персональному кабінеті.

У рамках реалізації програми “Електронне урядування”  забезпечено видачу громадянам витягів з Державного земельного кадастру на підставі заяв, поданих електронним шляхом.

Впродовж року адміністратори центру забезпечували роботу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

В рамках здійснення регуляторної діяльності проведено періодичні відстеження  результативності розпоряджень голови районної державної адміністрації:

- «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються черезцентр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації»;

- «Про затвердження регламенту центру надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації».

До районного бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості надійшло 184172,7 гривень, що на 43125,7 грн. або на 31% більше ніж в 2016 році.

 

Начальник відділу

адміністративно-дозвільних послуг

 райдержадміністрації                                                                              І.Г. Шукайло

 

 

 Підсумки роботи

 

центру надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації за І півріччя 2017 року

 

У своїй діяльності  Центр керується Конституцією України, Законами України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України з питань надання адміністративних послуг, Положенням про Центр та Регламентом про Центр надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації, які встановлюють порядок діяльності Центру та чітко визначають порядок організації роботи та взаємодії учасників центру - адміністраторів, територіальних, місцевих органів центральних органів виконавчої влади, державних та комунальних підприємств, установ, їх посадових та службових осіб, задіяних у забезпеченні організації надання встановленого переліку адміністративних послуг.

Основними завданнями центру надання адміністративних послуг при Братській райдержадміністрації є:

- запровадження сучасних форми надання адміністративних послуг та підвищення якості їх надання,

- мінімізація корупційної складової за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками адміністративних органів;

- забезпечення вільного доступу суб’єктами господарювання та населення до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративних послуг;

Центр працює за принципом організаційної єдності, тобто, для зручності громадян, в одному приміщенні об’єднано надавачів адміністративних послуг.

Ви можете отримати адміністративні послуги, що стосуються:

 

реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців;

реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

державна реєстрація земельної ділянки з видачою витягу з Державного земельного кадастру та інші документи, отримання яких регламентовано Законом України «Про Державний земельний кадастр»;

реєстрація громадського об’єднання та наступні дії, що супроводжують діяльність таких об’єднань;

здійснення дозвільно-погоджувальних процедур, пов’язаних з видачею документів, необхідних для здійснення господарської діяльності;

витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Загалом через центр надається 157 адміністративних послуг, з них 11 суб’єктом надання яких є Миколаївська облдержадміністрація, 34 – Братська райдержадміністрація та 61 територіальні органи ЦОВВ.

 

З початку 2017 року було подано 2761 заява суб’єктами звернення, що на 66 послуг або 2,4% менше ніж за відповідний період 2016 року.  Найбільш затребуваними були послуги з реєстрації права власності на нерухоме майно, іншого речового права (оренда землі) та щодо отримання витягів з державного земельного кадастру.

У рамках реалізації програми “Електронне урядування” у центрі надання адміністративних послуг  забезпечено видачу громадянам витягів з Державного земельного кадастру на підставі заяв, поданих електронним шляхом, якою в 2017 році скористались  27 громадян.

Протягом 2016 року адміністраторами ЦНАПу проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення району, а саме:

· на офіційному веб-сайті Братської районної державної адміністрації в розділі «Центр надання адміністративних послуг» висвітлена вся необхідна інформація для отримання адміністративних послуг через ЦНАП;

·  розміщена інформація для отримання адміністративних послуг на інформаційних стендах в приміщені центру надання адміністративних послуг;

· адміністратори ЦНАПу, в разі необхідності, надають вичерпну інформацію суб’єктам звернення щодо отримання адміністративних послуг.

Для інформування громадян про результат розгляду справи, при наданні послуг з реєстрації прав на нерухоме майно, видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки, наданні паспорту прив'язки тимчасової споруди торгівельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності запроваджено sms-інформування.

З початку 2017 року за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації отримано доходів до районного бюджету 105,7 тис грн.

 

 

Начальник відділу

адміністративно-дозвільних послуг

райдержадміністрації                                                                                    І.Г. Шукайло

 

 Про направлення реєстраційних справ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно за належністю

 

Звертаємо  увагу, що відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» суб’єктом надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно є сектор з питань надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Братської РДА

 

Просимо направляти відповідні реєстраційні справи за належністю до сектору з питань надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Братської РДА

55401, Миколаївська обл., смт.Братське, вул.Миру, 131

  На Миколаївщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 17:23:40
18Kb Скачать скачать

 Оголошення

У зв’язку з ліквідацією районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції Миколаївської області виконання обов’язків у сфері державної реєстрації громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст, друкованих засобів масової інформації покладено на відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Котовського, 28, т. (0512) 34-01-63.

веб-сайт: http://just-mykolaiv.gov.ua/rejestratsijna_sluzhba

 

Центр надання адміністративних послуг

  Проморолик центру надання адміністративних послуг
Формат: AVI | Добавлен: 24/08/2020 17:23:35
6102Kb Скачать скачать
  Семінар щодо діяльності ЦНАП
Формат: DOCX | Добавлен: 01/03/2021 15:03:58
67Kb Скачать скачать
  Про введення в експлуатацію збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт індивідуальних (садибних) житлових будинків та ін.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
51Kb Скачать скачать
  Інструкція для Замовника витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:38
527Kb Скачать скачать
  Територіальні підрозділи державної міграційної служби станом на 5 січня 2015 року не розпочали приймати документи на оформлення біометричних паспортів громадянина для виїзду за кордон.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:35
24Kb Скачать скачать

З січня 2015 року адміністративні послуги, що надаються реєстраційною службою Братського районного управління юстиції у Миколаївській області відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» будуть надаватись в приміщенні центру надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації Миколаївської області, що знаходиться за адресою:  Миколаївська область, смт. Братське, вул. Леніна 131, каб. 208.

 Сектор адміністративно-дозвільних

послуг апарату райдержадміністрації

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Братська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення на сайті Братської райдержадміністрації (www. bratske.mk.gov.ua) проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації» (далі – проект розпорядження) з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
Проект розпорядження розроблений з метою виконання вимог ч.6 статті 12 Закону України "Про адміністративні послуги" де встановлюється, що центр надання адміністративних послуг надає послуги відповідно до переліку адміністративних послуг, що визначається органом, який його утворив - Братською районною державною адміністрацією та для дотримання законності, прозорості та юридичної визначеності в системі надання адміністративних послуг.
Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження просимо надсилати на адресу: 55401, смт. Братське, вул. Леніна, 131, Братська райдержадміністрація. Адреса електронної пошти: bratskoeRDA@ukr.net.
Зауваження та пропозиції до проекту Закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Братською райдержадміністрацією протягом місяця з дня оприлюднення.

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Про співпрацю центру надання адміністративних послуг та Братської районної бібліотеки

Центр надання адміністративних послуг інформує про зміни в наданні адміністративних послуг

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту