Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Братський відділ обслуговування громадян Вознесенського об"єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

 

 

У вересні підвищений розмір пенсії отримають  близько 49 тисяч пенсіонерів Миколаївщини

Законом України № 822-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, з 1 вересня збільшено мінімальну заробітну плату з 4 723 до 5000 гривень.

Така зміна є підставою для збільшення мінімального розміру пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж 35 років чоловіки та 30 років жінки.

Таким чином, мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, зростає з 1889,20 грн (4723 грн х 40 %) до 2000 грн (5000 грн х 40 %).

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області проведено відповідний перерахунок за результатами якого 49195 пенсіонерів регіону у вересні отримають новий розмір пенсії. В середньому пенсійні виплати зросли на 37, 31 грн.

Для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

 

З повагою

 

в.о. начальника Головного управління                      Олександр КОНДРАТ

 

 

 

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

 

З 01 квітня органами Пенсійного Фонду проведено  автоматичний перерахунок пенсій (без додаткового звернення громадян) тим особам, які набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим - третім статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”
(далі - Закон).

Вказана правова норма  передбачає  наступні перерахунки пенсій:

з урахуванням не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії;

з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) не раніше ніж через 2 роки після призначення (попереднього перерахунку) -  у разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менше як 24 місяці.

Умови проведення перерахунку:

1. пенсія призначена до 01.04.2017;

2. пенсія призначена на умовах або порядку визначених Законом: за віком, по інвалідності, пільгові пенсії, по вислузі років  (за умови, що пенсіонер досяг пенсійного віку).

3. від останнього місяця, зарахованого до страхового стажу до 01.03.2019 минуло не менше 24 календарних місяців.

До страхового стажу буде зараховано не враховані періоди страхового стажу, починаючи з 01.01.2004 року (але не раніше місяця, по який вже враховано страховий стаж)  по  28 лютого 2019 року.

Перерахунок  проводиться  як працюючим, так і непрацюючим пенсіонерам

Нагадаємо, що страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Для автоматичного перерахунку використані індивідуальні дані персоніфікованого обліку.

Одержувачам пенсій за вислугою років, які не досягли пенсійного віку такі перерахунки будуть проводитись після досягнення пенсійного віку.

Звертаємо увагу! Пенсіонери, які вийшли на пенсію після 01 квітня 2017 року, як і раніше, матимуть право звернутись за перерахунком з відповідною заявою до органів Фонду після того, як з дати призначення (або останнього перерахунку)  сплине два роки, або такий перерахунок буде проведено в автоматичному порядку з квітня наступного року.

При цьому, відповідно до статті 45 Закону перерахунки по заяві проводяться  у наступні строки: 

з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно,

з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

Вознесенське об’єднане управління

Пенсійного фонду України

Миколаївської області

 

 


 

 

 

ЩОДО ІНДЕКСАЦІЇ ПЕНСІЙ У БЕРЕЗНІ 2019 РОКУ

 

Важливою складовою пенсійної реформи, яку започатковано у жовтні 2017 року змінами, внесеними до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, є осучаснення пенсій, тобто їх обов’язковий автоматичний перерахунок відповідно до показників інфляції і зростання заробітної плати в країні.

Востаннє пенсії осучаснювалися у жовтні 2017 року. Однак, цього року вперше і надалі щорічно пенсії індексуватимуться автоматично, без додаткового законодавчого врегулювання.

Формула обчислення основного розміру пенсії є незмінною і враховує тривалість стажу особи (коефіцієнт стажу), величину заробітної плати, яку вона отримувала (коефіцієнт заробітної плати), а також рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. Якщо перші два показники є індивідуальними у кожного громадянина, то третій – однаковий для всіх, кому пенсія призначається в певному році. Саме цей показник і буде щороку переглядатися, а отже і збільшуватиметься основний розмір пенсійної виплати.

На виконання Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” 20 лютого цього року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 124, якою визначено порядок і дату індексації пенсій, а саме – з 1 березня 2019 року.

У 2019 році перерахунок пенсій проводиться шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховувався для обчислення пенсії, станом на 1 жовтня 2017 року, а саме 3764,4 гривень, на коефіцієнт 1,17. Тобто, з 1 березня 2019 року пенсії будуть перераховані із застосуванням показника середньої заробітної плати 4404,35 гривень (3764,40 х 1,17), відповідно буде збільшено основний, базовий розмір пенсії.

У разі, коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії не досягатиме 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Крім цього, додатково будуть проіндексовані пенсійні виплати для осіб, які мають великий трудовий стаж, однак через низьку заробітну плату одержують мінімальну пенсію. Так, громадянам, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, мають необхідний страховий стаж: жінки – 30 років а чоловіки – 35 років (для осіб, яким пенсії призначені до 01.10.2011 – 20 і 25 років відповідно), і у яких загальний розмір пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) після перерахунку з 01.03.2019 не досягатиме 1669,20 гривень, встановлюватиметься одноразова доплата в сумі 2410,17 гривень. Виплата одноразової доплати зазначеним особам буде проведена рівними частинами у березні – 1205,09 гривень та у квітні – 1205,08 гривень.

Порядком перерахунку також визначено, що у випадку коли розмір пенсії, обчислений відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, буде більшим від розміру пенсії, обчисленого відповідно до спеціальних законів (для прикладу – пенсії колишніх державних службовців, науковців, журналістів, працівників органів місцевого самоврядування тощо), проводиться автоматичне, без звернення особи, переведення на пенсію на умовах, передбачених Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, за матеріалами пенсійних справ.

Слід зазначити, що розмір підвищення не може бути однаковим для усіх, адже у кожного тривалість трудової діяльності та величина одержуваного заробітку була різною.

 

 

 

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

 

 

Кабінетом міністрів України 6 лютого 2019 року прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.

Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платівок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. Пенсіонерам субсидію виплатить Пенсійний фонд одночасно з виплатою пенсії, на відповідні рахунку у банківських установах. Тим, хто отримує пенсію через відділення поштового зв’язку, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Сенс нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а  на зекономлені кошти використати на свій розсуд. Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто, розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалювального сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк. Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комунальних послуг.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації, і за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення  щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

Вознесенське об’єднане управління

Пенсійного фонду України

Миколаївської області

 

До Всеукраїнського тижня права

 

Пенсійний фонд на захисті прав людини

 

Відповідно до указу Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 щороку в тиждень, що включає в себе 10 грудня – Міжнародний день прав людини, який відзначається в світі в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Метою проведення Тижнів права є підвищення загального рівня правової культури, виховання у громадян поваги до закону і прав людини, вдосконалення правової освіти населення, створення сильної, демократичної, правової держави.

Права людини – це загальні юридичні гарантії, які захищають окремих людей та цілі групи населення від дій, що суперечать головним свободам і гідності людини. Найбільш важливим відносно прав людини є те, що вони гарантовані міжнародними стандартами, юридично захищені, сфокусовані на гідності людини, накладають зобов’язання на держави та державних діячів, не можуть бути відкинуті або відібрані, взаємозалежні і взаємопов’язані.

Право на соціальний захист є одним із загальновизнаних соціально-економічних прав людини. У ст. 25 Загальної декларації прав людини воно виражено таким чином: «Кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, житло, медичний догляд та необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтримання здоров'я і добробуту її самої та її сім'ї, і право на забезпечення в разі безробіття, хвороби, інвалідності, вдівства, старості чи іншого випадку втрати засобів до існування через незалежні від неї обставини»

  Держава відповідно до Конституції України гарантує всім громадянам реалізацію їх прав у сфері соціального захисту (ст. 46). Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутнім поколінням за рівень соціального захисту, забезпечують пріоритетність соціального захисту населення в діяльності держави, вдосконалення соціальної сфери і запровадження гідного рівня життя.

Конституція України як юридична база зобов’язань щодо безпеки життєдіяльності проголошує, що «громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Захист прав громадян в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування полягає в:

- дотриманні та захисті прав осіб, що набули права на пенсію, щодо справедливого розміру призначеної виплати;

- захисті прав застрахованих осіб у стосунках зі страхувальниками щодо сплати ними страхових внесків та подання достовірної інформації про застрахованих осіб;

- наданні консультацій з пенсійних питань та своєчасному інформуванні громадськості щодо змін та нововведень в пенсійному законодавстві;

-  якісному та оперативному обслуговуванню громадян, які звертаються до управління з питань пенсійного забезпечення.

Також для належного забезпечення прав громадян на соціальний захист державою проводиться реформування пенсійної системи.

Це як і впровадження європейських стандартів функціонування органів Пенсійного фонду України, так і  використання сучасних інформаційних і управлінських технологій, єдиних стандартів якості обслуговування громадян, що мають зробити надання послуг українцям зручними та ефективними.

Приємним бонусом до змін у системі пенсійного забезпечення можна вважати запровадження перерахунків пенсій з 01 квітня 2018 року без додаткового звернення особи, а саме, особам, які на 01 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на такий перерахунок (відповідно до абзацу 5 пункту 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» N 1058-IV, 09.07.2003 року (зі змінами)), всього перераховано 7801 особовий рахунок. Крім того, Вознесенським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Миколаївської області насьогодні у зв’язку з уточненням показників середньої заробітної плати у галузях економіки України проведено 14 масових перерахунків – всього перераховано 381 особовий рахунок. Також, 9 масових перерахунків  здійснено по 297 особових рахунках з 01 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, яким встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом (відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» N 1058-IV, 09.07.2003 року (зі змінами)).

За 2018 рік управлінням, також проведено 2 масових перерахунки у зв’язку зі змінами прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про державний бюджет», а саме: з 01.07.2018 – перераховано 3409 особових рахунки, з 01.12.2018 – 32034 особових рахунків.

   Реалізації прав людини на соціальний захист в органах Пенсійного фонду України приділяється особлива увага, а тому працівники Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області проводять особисті прийоми громадян в управлінні, виїзні прийоми у громадах, зустрічі в трудових колективах, консультації за допомогою «гарячої» лінії та інші заходи інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення.

 

 

Вознесенське обєднане управління

Пенсійного фонду України

Миколаївської області

 

 

1.                        Онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України за посиланням http: //portal.pfu.gov.ua, який дозволяє:

-   подати заяву про призначення пенсії в «один дотик» або про її перерахунок;

-   отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);

-   перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);

-   провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;

-   подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

-   подати звернення (пропозицію тощо);

-   активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);

-   здійснити запис на прийом до фахівців Фонду області. 

 

2.        За номерами телефонів «гарячих ліній»:

https://www.pfu.gov.ua/mk/151842-perelik-telefoniv-garyachyh-linij-i-telefon-doviry-yaki-pratsyuyut-v-golovnomu-upravlinni-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-mykolayivskij-oblasti/

 

3.        Шляхом направлення звернень на:

- електронну адресу: post@mk.pfu.gov.ua;

- поштову адресу: 54020, м. Миколаїв, вул. Морехідна, 1.

 

 

З повагою

начальник Головного управління                                      Олена СИЧУГОВА

 

Світлана Щербакова  44 14 40

 

 

 ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ 

 

НІ зарплаті в конверті!

 

Легальна заробітна плата це соціальні гарантії для найманих працівників, розмір яких залежить від тривалості страхового стажу.

 

Працівник, який отримує зарплату в “конверті” офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а значить:

– він не буде одержувати відповідні пенсійні виплати;

– його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій.

– у нього немає права на оплачувану відпустку, права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю, права на інші види соціального страхування.

Є роботодавці, які  частково приховуючи виручку від реалізації товарів, робіт, послуг, виплачують доходи найманим працівникам не обліковані в бухгалтерських документах, а також використовують працю найманих працівників, офіційно не зареєстрованих як наймані особи.

Тому хотілося б звернутися до громадян, які мають намір працевлаштуватися,  або вже працевлаштовані: вимагайте від роботодавців укладання з вами трудової угоди! І навіть, коли вам надали таку трудову угоду, переконайтесь, що за вас щомісяця перераховують єдиний соціальний внесок.

Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску. 

 Підсумовуючи, звертаємось до роботодавців, які надають перевагу виплаті зарплати в так званих "конвертах", із закликом легалізувати реальну зарплатню своїм працівникам, не позбавляти їх соціальних гарантій та гідного пенсійного забезпечення.

 

 Про сплату збору при купівлі легкового автомобіля.

 

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі відбувається при першій державній реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

Платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (п.7 статті 1 Закону України від 26.06.1997 №400/97-ВР «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування») є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в сервісних центрах (підрозділах Державної автомобільної інспекції) Міністерства внутрішніх справ України.

Об'єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість.

Встановлено диференційовані ставки збору в залежності від вартості об’єкта.

·  3 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року

(станом на 01.01.2019 року із суми до 316965 грн.);

·  4 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року

(станом на 01.01.2019 року із суми понад 316965 грн. до 557090 грн.);

·                     5 відсотків - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року

 (станом на 01.01.2019 року із суми понад 557090 грн.).

Збір сплачується із вартості автомобіля без урахування податку на додану вартість, якщо суму такого податку зазначено в документі, який підтверджує вартість автомобіля.

  

Як отримати електронні довідки про страховий стаж своїх працівників

 

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.

Зараз є можливість замовити Додаток 9 – «Довідка про трудовий та страховий стаж», яка необхідна при визначенні розміру  допомоги з тимчасової непрацездатності (оплата лікарняних) та отримати його за 5 хвилин від імені юридичної особи. Сервіс надається для користувачів ВЕБ-порталу, які увійшли за допомогою електронного цифрового підпису, печатки.

Для початку треба авторизуватися на Веб-порталі ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua). Далі перейдіть до лівого бокового меню та у розділі «Комунікації з Пенсійним фондом України» виберіть пункт «Запит на отримання електронних документів». Перед Вами відкриється бланк замовлення «Новий запит на отримання документів». У першому полі з випадаючого меню виберіть  тип зверення «Довідка про трудовий та страховий стаж». Далі заповніть усі обов'язкові поля, включаючи введення електронного цифрового підпису та паролю до нього, а також надання згоди на передачу та обробку персональних даних особи. Після чого натисніть кнопку «Відправити до ПФУ». Стан розгляду Вашого звернення можна переглянути у розділі «Звернення» також у лівому боковому меню. Якщо запит виконано – то це буде прописано у пункті «Статус звернення».

Відповідь надається у вигляді pdf-довідки та електронний документ, підписаний за допомогою електронного цифрового підпису Пенсійного фонду України, який, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі ПФУ.

 

ЩОБ  ПЕНСІЮ ДОСТОЙНУ  МАТИ - ЛЕГАЛІЗУЙ  СВОЮ ЗАРПЛАТУ! 


 
Питання легального працевлаштування займає актуальне місце у нашому суспільстві. Це завжди вибір – між швидкими і, як може здатися на перший погляд, значними заробітками сьогодні та стабільним, впевненим і застрахованим завтра. Спокушаючись на гроші, з яких не будуть сплачені податки, громадяни  зупиняються на першому варіанті. Та ніхто не враховує того, що несплачені податки це втрачене право на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійснені перерахунків пенсії в подальшому.

Звертаємо увагу усіх громадян на важливість вимог до страхового стажу при виході на пенсію. З 1 січня 2019 року для виходу на пенсію за віком необхідно мати не менше 26 років страхового стажу. З 2028 року, після досягнення віку 60 років, пенсії будуть призначатися за наявності страхового стажу 35 років. Формула розрахунку пенсії залежить від розміру пенсії, від страхового стажу та заробітку. Тому чим більший страховий стаж та заробіток, з якого сплачений єдиний соціальний внесок, тим більша пенсія буде у майбутньому. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

Шановні роботодавці! На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та з метою захисту прав застрахованих осіб на соціальне та пенсійне страхування, фахівці Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області за аналізом даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного страхування, спільно з представниками Управління Держпраці у Миколаївській області, органів місцевої влади, контролюючих органів  здійснюють  інспекційні відвідування суб’єктів господарювання та роботодавців згідно п.33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2018 №295.

Закликаємо вас дотримуватись вимог чинного законодавства з метою уникнення суттєвої фінансової та адміністративної відповідальності за використання найманої праці без належного оформлення.

Шановні працівники! Відстоюйте свої конституційні права, вимагайте від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати єдиного соціального внеску з усієї суми отриманого заробітку.

Кожна застрахована особа може самостійно перевірити правильність нарахування та своєчасність сплати єдиного соціального внеску своїм роботодавцем, одержати інформацію про нараховану заробітну плату в Реєстрі застрахованих осіб та зарахований страховий стаж. Для цього потрібно звернутися до управління  за довідкою або при наявності електронно-цифрового підпису зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Також можливо скористатися новим онлайн - сервісом Пенсійного фонду України для громадян — смс - інформування працівників про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

Якщо роботодавець не сплачує податки та внески або іншим чином порушує права працівника – не мовчіть! Звертайтеся з цього приводу до компетентних органів! Не дайте себе ошукати!

 

Вознесенське об'єднане управління

Пенсійного фонду України

Миколаївської області  

 

  Графік виїзного прийому громадян керівництвом Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області на I квартал 2019 року
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:37
69Kb Скачать скачать
  Про роботу Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області за 2018 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:43
51Kb Скачать скачать
  Графік особистого прийому громадян у Вознесенському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:23:37
127Kb Скачать скачать

 Графік виїзного прийому громадян керівництвом 

Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області на I квартал 2019 року

 Голова комісії з реорганізації об’єднаного управління Усманова О. А. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Прибужанівська  об’єднана територіальна громада

березень

 Перший заступник начальника управління Бублик Н. П. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Бузька  об’єднана територіальна громада

лютий

                  Заступник начальника управління Путій Н. М. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Дорошівська об’єднана територіальна громада

січень

 Начальник  Братського відділу обслуговування громадян Скрипник О. В. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Кривопустоська сільська рада Братського району

лютий

 Начальник Братського відділу з питань призначення, перерахункута  виплати пенсій Маркіна Н. М. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Братська селищна рада Братського району          

березень

Начальник Веселинівського відділу  обслуговування громадян Бойко С. А.        

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Подільська сільська рада Веселинівського району

січень

2.

Катеринівська сільська рада Веселинівського району       

лютий

3.

Широколанівська сільська рада Веселинівського району

березень

 Заступник начальника Веселинівського відділу обслуговування громадян Гулай С. К. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

Новосвітлівська сільська рада Веселинівського району

січень

2.

Ставківська сільська рада Веселинівського району            

лютий

3.

Кубряцька сільська рада Веселинівського району              

березень

 Начальник Доманівського відділу  обслуговування громадян Супранкова Т. М. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

С. Козубівка, с. Зброшкове  Доманівського району

січень

2.

С. Мостове, с. Лідіївка  Доманівського району

березень

Заступник начальника Доманівського відділу  обслуговування громадян Фантаз О. В. 

з/п

Назва сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади, населеного пункту

Місяць 

1.

С. Маринівка, с. Щасливка Доманівського району

лютий

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ 

 отримуєш ЗАРПЛАТу «В КОНВЕРТІ» -

залишишся без пенсії

 

         Відповідно до діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не менше мінімального страхового внеску.

Відповідно до  Закону України №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»

починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають особи за умови наявності 25 років страхового стажу,

а з 2028 року 35 років страхового стажу.

 

Звертаємося до осіб, які мають намір працевлаштуватися або вже працевлаштовані.

Вимагайте від роботодавця укладання з вами трудової угоди!

 

І навіть, коли вам надали таку трудову угоду,

перевірте самі чи перераховують за Вас єдиний соціальний внесок.

Згідно п.4 ст. 16 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV від 09.07.2003 р. наймані працівники можуть самі звернутися до управління Пенсійного фонду або зареєструватись на веб-порталі та отримати інформацію стосовно нарахованої заробітної плати та відрахувань до Пенсійного фонду.

         Офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна заробітна плата, страховий стаж та право, при досягненні пенсійного віку на гідне пенсійне забезпечення.

 

Вознесенське об'єднане управління

Пенсійного фонду України

Миколаївської області

 

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

 

Вознесенське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської  області повідомляє, що згідно Закону України  «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року буде підвищено прожитковий мінімум для осіб,  які втратили працездатність.

В зв’язку з цим, з 1 липня поточного року підвищаться виплати особам, які досягли пенсійного віку, але не мають достатньо страхового стажу для отримання мінімальної пенсії. Такі пенсіонери отримують пенсію на рівні прожитого мінімуму для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні він становить 1373 грн. з наступного місяця  буде нараховано  1435 гривень. Також зросте розмір максимальної пенсії. Нині сума обмежена 13730 грн. Від 1 липня буде 14350 грн. на місяць. 

Крім того, буде перераховано надбавку до пенсії особам, які мають статус «Почесний донор України» та «Почесний донор СРСР». Розмір цієї надбавки збільшиться з 170 грн. до 177,70 грн. Слушно зауважити що зазначена надбавка визначена на рівні 10% від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який з 01.07.2018 складає 1777 гривень.

 

Вознесенське об’єднане управління

Пенсійного фонду України

 

Миколаївської області

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Цікавить Ваше пенсійне забезпечення сьогодні

чи в майбутньому, але немає часу на відвідування установи

Пенсійного фонду України?

                Для Вас створено сучасний електронний ресурс веб-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил, і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або в майбутньому.

                Так, якщо Ви станете користувачем електронних послуг Пенсійного фонду (веб - порталу), то Ви зможете:

-                          переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне);

-                          переглянути розмір Вашої заробітної плати (доходу), який враховується для пенсії (інших соціальних виплат);

-                          дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж;

-                          подивитись поточний розмір пенсії;

-                          отримати інформацію щодо умов, розміру, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії;

-                          написати запитання до Пенсійного фонду будь-якого району і отримати відповідь на свою поштову або електронну скриньку (за бажанням);

-                          замовити документи, які Вам необхідні;

-                          ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями;

-                          попередньо записатись на прийом і спеціаліст Пенсійного фонду прийме Вас у час, який ви самі визначили.

Тепер Вам не обов’язково їхати до Пенсійного фонду, все можна робити вдома, на роботі, у дітей, у друзів, в будь-якому місці, де вам зручно і є Інтернет. Всі електронні послуги безкоштовні.

Чекаємо Вас на нашому сайті електронних послуг за адресою:

portal.pfu.gov.ua

Для того, щоб стати користувачем WEB-порталу електронних послуг, необхідно звернутись до Веселинівського відділу обслуговування громадян Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська, 8                                               і написати заяву, згідно якої Вам буде призначено особистий код для реєстрації. При собі мати документ, що посвідчує Вашу особу та ідентифікаційний номер.

 

 

СУЧАСНИЙ ВЕБ - ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

 

 

Вознесенське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує, що на базі нових технологій створено сучасний електронний WEB-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу та постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або у майбутньому.

Також зареєструвавшись на WEB-порталі Ви зможете: переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне); переглянути розмір Вашої заробітної плати (доходу), який враховуються для пенсії (інших соціальних виплат); дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж (починаючи з 2004 року); подивитись поточний розмір пенсії; отримати інформацію щодо умов, розміру, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії; ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання; користуючись наданими інструкціями здійснити попередній запис на прийом і спеціаліст Пенсійного фонду прийме Вас у час, який Ви самі визначили.

 Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

Для того, щоб стати користувачем WEB-порталу електронних послуг необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду України за адресою:  м. Вознесенськ, вул. Київська, 8 кабінет №7 і написати заяву, згідно якої вам буде призначено особистий код для реєстрації. При собі мати документ, що посвідчує Вашу особу та ідентифікаційний номер.

Пенсійним фондом через  веб-портал надаються електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

За консультацією звертатись по телефону (05134) 4 51 14.                                                                                              

 

 

Вознесенське ОУ ПФУ

Миколаївської області