Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Програма розвитку малого підприємництва

 

Програма підтримки малого підприємництва в Братському районі на 2011-2012 роки (далі – Програма) розроблена на виконання статті 9 Закону України “Про державну підтримку малого підприємництва” та доручення Кабінету Міністрів України від 24.05.06 № 18874/1/1-06.
Підготовку програми на 2011-2012 роки здійснено відповідно до пріоритетних напрямків розвитку Братського району на період до 2015 року, які затверджені рішенням ХХІІ сесії Братської районної ради від 19 червня 2008 року, з урахуванням положень  Законів України “Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні”, “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, указів Президента України, інших законодавчих, програмних та нормативно - правових документів щодо регулювання та розвитку підприємництва, а також Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних програм розвитку малого підприємництва, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 04.06.08 р. № 67. Відповідно до вищезазначених Методичних рекомендацій, до розробки проекту Програми  залучено широке коло зацікавлених суб'єктів підприємницької, а також працівники  банківських установ, представники органів виконавчої влади, депутати районної ради.
Районна програма є одним з важливих інструментів реалізації на місцевому рівні державної політики розвитку малого підприємництва, активної регіональної політики, політики зайнятості населення, та інвестиційно-інноваційної стратегії держави. Програма являє собою узгоджений за ресурсами, виконавцями і термінами реалізації комплекс заходів, спрямованих на створення правових, фінансових, соціально-економічних, організаційно-господарських та інших умов розвитку малого підприємництва в районі.
 
 

 

  Програма розвитку малого підприємництва
Формат: DOC | Добавлен: 04/11/2011 10:39:21
209Kb Скачать скачать