Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Регуляторна діяльність

  План-графік відстеження результативності регуляторних актів Братською райдержадміністрацією на 2019 рік
Формат: PDF | Добавлен: 05/12/2018 12:25:47
740Kb Скачать скачать
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Вiд 06 Липня 2017 № 247-р
Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва на реалізацію проектів

 
Зареєстровано в головному територіальному управлінні юстиції
у Миколаївсьекій області 10 липня 2017 року № 199/2780
 
 
Відповідно до статей 2, 13, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», статей 9, 16 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», рішення Миколаївської обласної ради від 22 грудня 2016 року № 2 «Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2015 – 2016 роки та затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017 – 2018 роки», з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва області:
 
1. Затвердити Порядок використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів, що додається.
 
2. Департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації (Васильєвій М.В.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
 
3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації (Іваненко О.О.) довести це розпорядження до відома населення через засоби масової інформації.
 
4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.
 
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника   голови Миколаївської обласної державної адміністрації Кушніра О.В.
 
 
Голова Миколаївської обласної
державної адміністрації                                                                                                       О.Ю. Савченко
 


Додатки