Братське » Громадська рада
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Громадська рада

  Протокол засідання громадської ради від 18.07.2018
Формат: DOCX | Добавлен: 18/07/2018 15:51:08
25Kb Скачать скачать

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації

 

17 липня 2018 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, в якому взяли участь члени ради, голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, Братський селищний голова Єгор Кравець, т.в.о. заступника начальника Братського відділу поліції Іван Фабриков, в.о. відповідального секретаря редакції загальнорайонного тижневика «Перемога» Артур Шмаленко.

Засідання ради провів її голова Олександр Пасенчук. В ході засідання розглянуто питання ходу процесу об»єднання громад в Братській селищній раді, благоустрою селища Братське, ремонту доріг, освітлення вулиць, встановлення дорожних знаків та інші.

Активне обговорення викликало питання перебування неповнолітніх дітей в розважальних закладах селища в нічний час, продажу їм алкогольних напоїв, дотримання розпорядку роботи барів, відповідальності батьків за виховання дітей.

  Протокол №6 засідання громадської ради від 26.02.2018
Формат: DOCX | Добавлен: 28/02/2018 11:15:46
29Kb Скачать скачать

 

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Братської районної державної адміністрації Кузьміної Олени Петрівни

 

26 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Братської районної державної адміністрації Кузьміної Олени Петрівни.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

 

Регламент заходу:

 

14.00 - 14.20 - презентація публічного звіту.

 

14.20 - 15.00 - запитання та відповіді.

 

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадської ради при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

 

Місце проведення: малий зал засідань Братської районної ради.

 

Контактна особа: Смоляр Світлана Миколаївна, керівник апарату, тел.: (05131) 9 11 31.

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови Братської районної державної адміністрації Миколаївської області за 2017 рік розміщений на офіційному веб- сайті райдержадміністрації в розділі "Громадська рада"

 

  Публічний звіт голови Братської районної державної адміністрації Кузьміної О.П. за 2017 рік
Формат: PDF | Добавлен: 14/02/2018 14:13:24
693Kb Скачать скачать
  Протокол №5 засідання громадської ради від 14.12.2017
Формат: DOC | Добавлен: 19/12/2017 13:54:30
63Kb Скачать скачать

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації

14 грудня 2017 року відбулося чергове засідання громадської ради при Братській райдержадміністрації. Його провів голова громадської ради Олександр Пасенчук.  В засіданні ради взяла участь та проінформуала членів ради з питань, що піднімалися в ході засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата.

  В ході засідання ради розглянуто ряд нагальних питань стосовно благоустрою та освітлення селища Братське,  стану розвитку дитячого  спорту та проведення  ремонтних робіт в закладах освіти, дотримання орендарями водних об»єктів правил водокористування.

Керуючий справами виконавчого комітету Братської селищної ради Дмитро Козиревич  проінформував членів ради стосовно роботи, що проводиться Братською селищною радою по ремонту доріг, благоустрою та освітленню селища, відповів на численні запитання членів ради.

Активне обговорення викликало питання відкриття секції з баскетболу при Братській ДЮСШ.

Директор комунальної установи Анатолій Грудка проінформував присутніх про хід ремонтних робіт, які проводяться на об»єктах закладів освіти.

  З порядком користування водними об»єктами району та правил любительської риболовлі членів ради ознайомив завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Олег Пісоцький.

В ході засідання також піднімалися питання дотримання правил торгівлі на ринках селища, недопущення стихійної торгівлі, необхідності встановлення додаткових дорожніх знаків біля ринку селища та інші.

   Засідання ради пройшло за активної участі всіх присутніх.

 

  Протокол №4 засідання громадської ради від 05.09.2017
Формат: DOC | Добавлен: 06/09/2017 16:48:06
62Kb Скачать скачать

Засідання громадської ради при райдержадміністрації

5 вересня відбулося чергове засідання громадської ради при Братській райдержадміністрації. Його провів голова громадської ради Олександр Пасенчук.  В засіданні ради взяла участь голова райдержадміністрації Олена Кузьміна.

  В ході засідання ради розглянуто ряд нагальних питань стосовно дотримання законності та правопорядку в районі, благоустрою селища Братське,  стану розвитку дитячого  спорту, дотримання орендарями водних об»єктів правил водокористування.

Активне обговорення викликало питання розвитку дитячого спорту, з якого виступили  начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторія Гусаренко та директор ДЮСШ Олександр Зінченко.. В ході розгляду питання надійшло чимало пропозицій від членів ради та присутніх стосовно відкриття при ДЮСШ групи з баскетболу, результатів роботи тренерів, залучення до спорту підростаючого покоління.

Начальник Братського районного відділу поліції Андрій Тюков проінформував присутніх стосовно роботи, що  проводиться  відділом поліції по дотриманню законності та правопорядку в районі та відповів на запитання, які хвилювали  членів ради.

 Керуючий справами виконавчого комітету Братської селищної ради Дмитро Козиревич  проінформував членів ради стосовно роботи, що проводиться Братською селищною радою по ремонту доріг, вивозу сміття, благоустрою та освітленню селища.

  З порядком користування водними об»єктами району та правил любительської риболовлі членів ради ознайомив завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Олег Пісоцький.

В ході засідання також піднімалися питання дотримання правил торгівлі на ринках селища, пільгового перевезення та інші.

   Засідання ради пройшло за активної участі всіх присутніх.

  Протокол №3 засідання громадської ради від 23.05.2017
Формат: DOCX | Добавлен: 30/05/2017 09:37:30
22Kb Скачать скачать

В райдержадміністрації відбулася робоча зустріч  з керівним складом громадської ради

4 травня 2017 року в райдержадміністрації головою райдержадміністрації Оленою Кузьміною, за участі заступників голови Антоніни Шарати та Андрія Бунька, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, проведено робочу зустріч з головою громадської ради при райдержадміністрації Олександром Пасенчуком та керівним складом ради.

В ході зустрічі відбулося обговорення питань підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей в районі: роботи пришкільних таборів та районного оздоровчого табору «Лісова казка»: направленості їх діяльності, організації дозвілля дітей та їх харчування.

Учасниками зустрічі вироблено спільний план дій з питання забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей під час літніх канікул, створення належних умов для освітньої та виховної роботи з ними.

  Протокол №2 засідання громадської ради від 01.03.2017
Формат: DOCX | Добавлен: 02/03/2017 16:23:52
28Kb Скачать скачать
  ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови Братської районної державної адміністрації Миколаївської області за 2016 рік
Формат: DOCX | Добавлен: 24/02/2017 06:33:24
67Kb Скачать скачать

Оголошення
про проведення публічного звіту голови
Братської районної державної адміністрації Миколаївської  області за 2016 рік

Братська районна державна адміністрація Миколаївської  області повідомляє, що відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу» 1 березня 2017 року о 14.00, в малому залі засідань Братської районної ради  за адресою: с. Братське, вул. Миру, 131 відбудеться публічний звіт голови Братської районної державної адміністрації Миколаївської області за 2016 рік. На засідання запрошуються представники громадської  ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, експерти відповідних галузей, засоби масової інформації.

Звіт голови райдержадміністрації розрахований на 30 хвилин. Для виступів, запитань, зауважень надається по 5 хвилин. Засідання планується провести за 1.5 години.
Додаткову інформацію можна отримати у керівника  апарату райдержадміністрації за адресою: смт. Братське, вул. Миру, 131, т. (05131) 91131, Смоляр Світлана Миколаївна.

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови  Братської районної державної адміністрації Миколаївської області за 2016 рік розміщений на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Громадська рада».

 

  Протокол №1 засідання громадської ради від 10.02.2017
Формат: DOCX | Добавлен: 14/02/2017 11:05:28
27Kb Скачать скачать

10 лютого відбулося перше засідання оновленого складу громадської ради при Братській райдержадміністрації. Його провів голова громадської ради Олександр Пасенчук. На початку засідання голова районної ради Тамара Фесько привітала новий склад громадської ради та висловила сподівання на співпрацю у вирішенні нагальних проблем району. В засіданні ради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, яка в ході засідання надавала роз»яснення з питань, які піднімалися членами ради та відповідала на запитання, які їх хвилювали..

  В ході засідання ради розглянуто ряд нагальних питань стосовно благоустрою селища Братське,  стану розвитку спорту в районі, надання безоплатної правової допомоги.

Активне обговорення викликало питання розвитку спорту в районі, з якого виступили голова ФСТ «Колос» Геннадій Ушкалов та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторія Гусаренко. В ході розгляду питання надійшло чимало пропозицій від членів ради, присутніх стосовно залучення до фізичної культури та спорту підростаючого покоління, створення футбольної команди в районі, розвитку спорту в населених пунктах району.

Братський селищний голова Єгор Кравець та директор КП «Братський водоканал» Володимир Рябоха  проінформували членів ради стосовно роботи, що проводиться Братською селищною радою по ремонту доріг, вивозу сміття, благоустрою та освітленню селища.

  Про порядок надання безоплатної правової допомоги проінформував заступник начальника Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк

   Засідання ради пройшло за активної участі всіх присутніх.

  Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю при Братській райдержадміністрації на 2018 рік
Формат: DOCX | Добавлен: 15/01/2018 13:55:36
13Kb Скачать скачать
  Звіт про проведення консультацій з громадськістю при Братській райдержадміністрації у 2017 році
Формат: DOCX | Добавлен: 15/01/2018 13:58:40
16Kb Скачать скачать

 Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю при Братській райдержадміністрації на 2017 рік

 

  Розпорядження голови райдержадміністрації від 27.12.2016 № 287-р "Про затвердження складу громадської ради при Братській районній державній адміністрації Миколаївської області"
Формат: DOCX | Добавлен: 27/12/2016 12:17:23
33Kb Скачать скачать
  ПРОТОКОЛ установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Братській райдержадміністрації від 27.12.2016
Формат: DOCX | Добавлен: 27/12/2016 12:16:25
26Kb Скачать скачать
  Звіт голови громадської ради про діяльність за 2015-2016 роки
Формат: DOCX | Добавлен: 27/12/2016 12:20:38
16Kb Скачать скачать
  Список кандидатур до складу громадської ради при Братській районній державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах 27.12.2016 року
Формат: DOCX | Добавлен: 23/12/2016 15:55:49
16Kb Скачать скачать
  Протокол засідання ініціативної групи від 09.12.2016
Формат: DOCX | Добавлен: 10/12/2016 07:26:20
17Kb Скачать скачать
  До уваги представників громадськості! Розпочато формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації
Формат: DOCX | Добавлен: 08/11/2016 06:42:12
26Kb Скачать скачать
  Зразки документів для подання до ініціативної групи з формування нового складу громадської ради
Формат: DOCX | Добавлен: 08/11/2016 06:43:46
21Kb Скачать скачать
  Протокол засідання громадської ради від 24.10.2016
Формат: DOCX | Добавлен: 26/10/2016 17:00:18
27Kb Скачать скачать
  Протокол засідання громадської ради від 30.06.2016
Формат: DOC | Добавлен: 11/07/2016 16:39:35
71Kb Скачать скачать
  Протокол засідання громадської ради від 29.02.2016
Формат: DOCX | Добавлен: 11/03/2016 12:41:06
35Kb Скачать скачать
  Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2016 рік
Формат: DOC | Добавлен: 29/02/2016 18:36:00
45Kb Скачать скачать
  Протокол засідання громадської ради від 11.11.2015 №4
Формат: DOCX | Добавлен: 19/11/2015 11:34:39
27Kb Скачать скачать
  Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю при Братській райдержадміністрації на 2015 рік
Формат: DOC | Добавлен: 21/01/2015 09:39:02
48Kb Скачать скачать
  Протокол засідання громадської ради № 3 від 30.07.2015
Формат: DOC | Добавлен: 10/08/2015 18:25:21
47Kb Скачать скачать
  Протокол №1 засідання громадської ради при Братській райдержадміністрації від 27.01.2015 року
Формат: DOC | Добавлен: 29/01/2015 12:37:04
68Kb Скачать скачать
  ПРОТОКОЛ №2 засідання громадської ради при райдержадміністрації
Формат: DOC | Добавлен: 30/04/2015 14:43:11
64Kb Скачать скачать
  Звіт заступника голови громадської ради при Братській райдержадміністрації Н. Литвиненко про роботу ради у 2013-2014 роках на установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради
Формат: DOC | Добавлен: 21/01/2015 14:30:24
31Kb Скачать скачать
  Звіт про проведення консультацій з громадськістю при Братській райдержадміністрації у 2014 році
Формат: DOC | Добавлен: 21/01/2015 09:40:57
45Kb Скачать скачать
  Склад громадської ради при Братській райдержадміністрації, сформований на установчих зборах 25.12.2014 року
Формат: DOCX | Добавлен: 21/01/2015 09:29:19
12Kb Скачать скачать
  Протокол установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Братській райдержадміністрації від 25.12.2014 року
Формат: DOCX | Добавлен: 21/01/2015 09:57:06
20Kb Скачать скачать
  Протокол №3 засідання громадської ради при Братській райдержадміністрації від 13.11.2014 року
Формат: DOC | Добавлен: 21/01/2015 14:45:21
38Kb Скачать скачать
  Протокол № 2 спільного засідання громадської ради при Братській райдержадміністрації від 25.06.2014 року
Формат: DOCX | Добавлен: 21/01/2015 09:47:53
18Kb Скачать скачать
  Протокол №1 спільного засідання громадської ради та громадської гуманітарної ради при Братській райдержадміністрації від 05.02.2014 року
Формат: DOC | Добавлен: 21/01/2015 09:45:02
5138Kb Скачать скачать

Звіт

про проведені консультації з громадськістю

з теми: «Загальнодержавна програма «Питна вода України» на 2006 - 2020 роки»

 

Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Братська райдержадмінстрація, Братська селищна рада 

 

Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

Забезпечення жителів селища Братське якісною питною водою. Проведення водопроводу на Братське - ІІ

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Працівники КП Братський «Водоканал», депутати селищної ради,  громада району.

 

Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

За наслідками проведених консультацій пропозицій від громадськості не надходило.

 

Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

За наслідками проведених консультацій пропозицій від громадськості не надходило.

 

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

 

Прийнято рішення встановити обладнання доочищеної води, провести обстеження свердловин на Братське – ІІ, з метою подальшого будівництва водопроводу.

 Звіт

про проведені консультації з громадськістю

з теми: «Державна цільова програма впровадження у навчально – виховний  процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно – комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року»

 

Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Братська райдержадмінстрація, відділ освіти, молоді і спорту райдержадміністрації 

 

Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

Забезпечення  шкіл району комп’ютерними класами та мережі інтернет

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Працівники навчальних закладів, громада району.

 

Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

За наслідками проведених консультацій пропозицій від громадськості не надходило.

 

Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

За наслідками проведених консультацій пропозицій від громадськості не надходило.

 

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Прийнято рішення продовжити роботу по забезпеченню шкіл району комп’ютерними класами, залучивши до цієї роботи спонсорів, громаду.

В ході консультацій з громадськістю проведено зустрічі з батьківськими комітетами загальноосвітніх навчальних закладів, фермерами, керівниками господарств, комерційних установ.

 

  Склад громадської ради при Братській районній державній адміністрації
Формат: DOCX | Добавлен: 21/01/2015 13:13:11
14Kb Скачать скачать
  Положення про громадську раду при Братській райдержадміністрації
Формат: DOC | Добавлен: 12/02/2013 14:34:58
49Kb Скачать скачать