Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину зв'язку з поширенням коронавірусної

  Зупинимо пандемію:безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
210Kb Скачать скачать
  Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
1260Kb Скачать скачать
  Профілактика і пом'якшення наслідків поширення КОВІД-19 на робочому місці
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
461Kb Скачать скачать
  ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА щодо програми здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
45Kb Скачать скачать

Детальна інформація про коронавірус

  Національний банк. Бережіть себе
Формат: PDF | Добавлен: 07/09/2020 08:41:22
600Kb Скачать скачать

Коронавірус в Україні

         

           УВАГА    РЕЖИМ РОБОТИ

 

        БРАТСКОЇ ДПІ             ВОЗНЕСЕНСЬКОГО   УПРАВЛІННЯ ГУ ДПС У   МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ   НА ПЕРІОД  КАРАНТИНУ  З   ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ:

 

з 10 год.00 хв. до 13 год.00 хв. (з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 -15 хв.)

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

  антикриз
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 14:24:13
97Kb Скачать скачать
  Особливості організації робочого процесу в умовах епідемії коронавірусної хвороби
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:13
2711Kb Скачать скачать

Дорожна карта щодо надання допомоги малозахищеним верствам населення 

Южно-Українську АЕС з робочим візитом відвідав тимчасовий виконувач обов’язків президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін

03/08/2020

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

 

НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА

ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»

Відокремлений підрозділ

Южно-Українська АЕС

 

Інформаційний вісник ВП ЮУАЕС №,

31 липня 2020 р.

 

Южно-Українську АЕС з робочим візитом відвідав тимчасовий виконувач обов’язків президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін

 

Южно-Українську АЕС з робочим візитом відвідав тимчасовий виконувач обов'язків президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін. Його супроводжували віце-президент Компанії Герман Галущенко та керівники Дирекцій Компанії. Графік програми був насиченим і включав виїзне засідання балансової комісії за підсумками роботи НАЕК і ВП ЮУАЕС, зокрема, за I півріччя 2020 року, нараду з капбудівництва, зустрічі з керівництвом підрядних організацій і трудовим колективом енергокомплексу.

Розпочався візит керівника НАЕК з будівельного майданчика, де він ознайомився з перебігом реалізації проєкту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1..3 на Ташлицькому водосховищі і бризкальних басейнах Южно-Української АЕС». Сьогодні тут роботи сконцентровано на першому пусковому комплексі, до якого входять два бризкальні басейни з двома насосними агрегатами. Петро Котін відзначив високу готовність об'єкта та висловив надію, що за умови стабілізації фінансового стану Компанії першу чергу об'єкта буде здано до кінця поточного року. «Це дозволить вже наступного року Южно-Українській атомній станції в літній час працювати на повну потужність», - підкреслив він.

На засіданні балансової комісії, яке проходило в режимі аудіоконференції, тимчасовий виконувач обов'язків президента Компанії доповів про підсумки роботи Енергоатома та виконання фінансового плану за перше півріччя 2020 року. Учасники засідання також заслухали звіт генерального директора Южно-Українського енергокомплексу Володимира Лісніченка про результати діяльності підприємства за вказаний період. На нараді з капбудівництва  обговорили реалізацію двох інвестиційних проєктів НАЕК - реконструкцію системи техводопостачання та завершення будівництва Ташлицької ГАЕС.

Проблеми, що виникли останнім часом на цих і інших об'єктах з оплатою праці підрядних організацій були підняті на зустрічі Петра Котіна з керівниками підрядчиків. Він коротко виклав перспективи НАЕК, повідомив про кроки, що вживаються для стабілізації фінансової ситуації, зазначивши, що вже за 2-3 місяці Компанія планує відновити розрахункову дисципліну. «З січня поточного року практично не фінансувалася виробнича програма Компанії, що призвело до такого критичного стану неплатежів і заборгованості перед підрядчиками, - сказав він. - З червня ситуація почала більш-менш стабілізуватися і ми ставимо перед собою завдання за два місяці вийти на нормальний рівень, коли ми в повному обсязі зможемо розрахуватися з тою заборгованістю, яка на сьогодні є. Ми робитимемо усе, щоб до кінця року вийти на повне фінансування всіх наших зобов'язань».

Представники підрядних організацій у свою чергу говорили про необхідність чіткого плану виходу зі складної ситуації з розрахунками, про зміну умов участі в тендерних процедурах і про порядок погашення заборгованості за вже виконані роботи. Т.в.о. президента Енергоатома Петро Котін, підбиваючи підсумки зустрічі підкреслив, що Компанія розуміє проблеми підрядчиків і запропонував їм на два найближчі місяці сформувати список невідкладних платежів, які НАЕК постарається сплатити, тим самим фінансово підтримати колективи будівельників і монтажників до стабілізації повної платоспроможності Компанії.

Завершився візит очільника Енергоатома зустріччю з колективом енергокомплексу. Пильну увагу приділили перспективам розвитку Южно-Українського енергокомплексу та Компанії в цілому. Порушили питання корпоратизації, розвитку соціальної сфери на атомних майданчиках, відновлення будівництва житла, видачі безвідсоткових позик на нього, а також спорудження нових атомних потужностей.

Торкаючись теми перспектив Компанії, віце-президент Герман Галущенко підкреслив, що вони, передусім, залежать від кожного працівника: «Потенціал Компанії величезний. Це Компанія світового рівня, яка через певні обставини та законодавчі норми сьогодні просто загнана в кут і намагається розпочати рух вперед. Я вважаю, що в нас це вже виходить. Є величезна кількість напрямків, куди можна розвиватися - від експорту електроенергії до нових технологій. І я переконаний, що в дуже короткостроковій перспективі Компанія дійсно може вийти на світовий рівень».

Резюмуючи візит на майданчик Южно-Українського енергокомплексу Петро Котін зазначив: «Ми їхали на Южно-Українську станцію з певною метою - дізнатися, чим живе колектив і відчути підтримку людей. Це, мабуть, було найважливішим для мене. Крім цього ми вирішили низку інших завдань - провели попередню балансову комісію, результати якої оцінюю задовільно. Остаточну оцінку буде поставлено на підсумковій балансовій комісії в Києві». Т.в.о. президента НАЕК також повідомив, що найближчим часом Компанія має намір розв'язати проблему з балансовими обмеженнями енергоблоків, вивівши їх з резерву, для того, щоб використовувати всі потужності атомної генерації для постачання споживачам України дешевої електроенергії.

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною встановленою потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 9,8 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною робочою потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3). Наказом президента ДП «НАЕК «Енергоатом» від 12 березня 2019 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС. Введення гідроагрегатів №№ 3-6 (м. Южноукраїнськ Миколаївської області (Коригування)» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 906 МВт.

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП «НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 600 млрд кВт·год електричної енергії. ВП ЮУАЕС сертифікований за міжнародними стандартами: ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2015 «Система екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування», OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці. Вимоги». З 2014 р. підприємство очолює Лісніченко Володимир Анатолійович.

 

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

Контакти

Наталя Карташова,

(05136) 5-44-69

n_kartashova@sunpp.atom.gov.ua

 

 

 

Всі новини →