Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину зв'язку з поширенням коронавірусної

  Зупинимо пандемію:безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя
Формат: PDF | Добавлен: 24/04/2020 14:09:48
210Kb Скачать скачать
  Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі
Формат: PDF | Добавлен: 24/04/2020 14:11:21
1260Kb Скачать скачать
  Профілактика і пом'якшення наслідків поширення КОВІД-19 на робочому місці
Формат: PDF | Добавлен: 24/04/2020 14:13:13
461Kb Скачать скачать
  ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА щодо програми здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва
Формат: DOC | Добавлен: 17/04/2020 11:12:10
45Kb Скачать скачать

Детальна інформація про коронавірус

  Національний банк. Бережіть себе
Формат: PDF | Добавлен: 05/08/2020 14:51:16
600Kb Скачать скачать

Коронавірус в Україні

         

           УВАГА    РЕЖИМ РОБОТИ

 

        БРАТСКОЇ ДПІ             ВОЗНЕСЕНСЬКОГО   УПРАВЛІННЯ ГУ ДПС У   МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ   НА ПЕРІОД  КАРАНТИНУ  З   ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ:

 

з 10 год.00 хв. до 13 год.00 хв. (з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 -15 хв.)

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

  антикриз
Формат: JPG | Добавлен: 19/03/2020 13:11:07
97Kb Скачать скачать
  Особливості організації робочого процесу в умовах епідемії коронавірусної хвороби
Формат: PDF | Добавлен: 31/03/2020 08:52:54
2711Kb Скачать скачать

Дорожна карта щодо надання допомоги малозахищеним верствам населення 

Працювати на перспективу: інтерв'ю з головою райдержадміністрації Антоніною Шаратою

26/06/2020

 

Рівно місяць, як на посаду голови райдержадміністрації була призначена Антоніна Шарата. Людина у виконавчій гілці влади не нова та й  представляти її додатково немає потреби. Наші читачі добре знають її як керівника управління економіки,  а потім першого заступника голови Братської РДА з економічного блоку питань Лише двохмісячна перерва віддаляє її від старої посади і нове призначення, а значить і якісь амбітні плани, принципово новий підхід та погляд на проблеми району.То ж ми, у свою чергу, звернулися до Антоніни Шарати з кількома запитаннями,які найчастіше зустрічаються  при спілкуванні з читачами, і відповіді на які пропонуємо на газетних шпальтах.


– Антоніно Анатоліївно! Робота на посаді голови райдержадміністрації для Вас нова сходинка в кар
єрному зростанні чи нова сторінка в житті району?
– 
Колись в газеті  я прочитала таку ремарку: «Дожити до періоду змін надзвичайно складно, а працювати тим паче». Пятирічний період, на посаді першого заступника  якраз випав на той  період, коли країна почала зміни, взявши курс на європейську інтеграцію, боротьбу з корупцією, коли пройшов Майдан і розпочались  військові події на Сході країни, що тривають і нині. Той період ми аналізувати не будемо.Так склалися обставини, коли мені запропонували очолити район.Маючи громадянську позицію,  а тим більше, що все моє життя повязане з Братщиною, рішення було прийнято. Правильне, вивашене чи помилкове покаже час. Але я хочу зробити все від мене залежне, щоб ступінь довіри виправдати, бо головним критерієм завжди вважала совість-

- З чого починаєте?-

З аналізу ситуації, визначення кола проблем. Повірте-це вимагає багато часу, великих зусиль і значних коштів. Якщо із зусиллями особливих проблем немає, тому що людський потенціал у нас високий, то часу і грошей явно не вистачає. А це змушує думати і шукати варіанти.
Успіх нашої країни залежить від економічного розвитку. А економічний розвиток напряму пов'язаний з розвитком приватної справи та залучення інвестицій. Щоб інвестор прийшов, йому треба щось запропонувати: добрі дороги, розвинуті комунікації, земельні ділянки чи приміщення для виробництва. Реалізація цих умов потребує капітальних вкладів, а це нелегко зробити, коли 96 відсотків коштів бюджету району спрямовані на соціальні виплати
- забезпечення людей заробітною платою, елементарними чинниками розвитку можливо й не розвитку, а хоча б існуванням галузей. А ускладнюється це ще й  тим, що район два місяці поспіль не виконує планових показників бюджету. Дещо розхолодилися ми за період карантину, сприяло цьому ще й перенесення термінів сплати окремих видів податків, подання щорічних декларацій. Тому принагідно звертаюся до всіх платників податків: відповідально поставитися до свого конституційного  обов’язку щодо сплати податків. 


То які
пріоритетні напрямки діяльності визначили для себе?

– 
Пріоритетними визначаю для себе проблеми, які найбільше турбують людей – це питання стану доріг, благоустрою населених пунктів, захисту довкілля, функціонування бюджетних установ, зокрема, підготовка їх до опалювального сезону, закладів освіти – до нового навчального року.

Зокрема, є підтримка облдержадміністрації в питанні ремонту доріг. В ході візиту голови облдержадміністрації в район знайдено порозуміння щодо ремонту дороги державного значення Т1510 «Арбузинка-Єланець-Нова Одеса». Крім того, на стадії виготовлення технічна документація по ремонту дороги «Братське-Вознесенськ» в межах Братського району. На експлуатаційне утримання доріг району передбачено близько 6 млн. грн., які в першу чергу будуть спрямовані на ремонт під’їзних доріг до сіл Улянівка та Сергіївка, бо саме ці сільські ради приймають участь у спів фінансуванні цих робіт.

Питання  благоустрою, збереження довкілля – це спільна справа і органів влади, і безпосередньо громадян. Допоки ми всі разом не усвідомимо, що чисто не там – де часто метуть, а там – де не смітять, лад в населених пунктах ми не наведемо. За ініціативи райдержадміністрації відновлено проведення «чистих четвергів». Селищною радою визначаються локації, на яких здійснюється прибирання. Тож сподіваємося, що ця ініціатива буде підтримана як братчанами, так і жителями всього району. .

–– .– Керівник такого рівня завжди повинен бачити перспективу. Що сприяє і що  заважає нам рухатися вперед?
Складно говорити про перспективу, коли законом визначено кінцевий термін існування райдержадміністрації, як виконавчого органу – це 1 березня 2021 року.  В рамках реалізації програми децентралізації на території області буде чотири райони, на території району – дві ОТГ, а наше завдання зробити цей перехід найменш болісним і закласти фундамент для подальшого функціонування громад.

 

 


–Імідж керівника завжди свторюють люди навколо нього.Чи відбудуться кардинальні зміни в складі РДА чи команда залишиться сталою?

 У публічному управлінні є таке поняття як "інституційна пам'ять" – це знання, вміння, досвід, що накопичуються у процесі роботи державних службовців і саме вони забезпечують професійну та ефективну діяльність органів влади. Тому, на моє переконання, людей, які хоч рік пропрацювали на держслужбі, потрібно берегти і заохочувати лишатися на роботі.

 

-Червень багатий на памятні дати і події, як відзначатимемо в умовах каратину?

-– Карантин вносить свої корективи у відзначення свят, а з огляду на велику кількість захворівших впродовж останнього тижня тим більше. Виходячи з того, що самим головним залишається здоров’я громадян, внесені зміни в святкування Дня Конституції України та Дня молоді. Ми розуміємо бажання людей відзначити свята традиційно, і ці заходи готувалися, але все  таки вважаємо  за доцільне дотриматися вимог карантину і зберегти здоров’я людей.

 

--Ваші побажання з нагоди свята?

Конституція, як Основний закон нашої держави, асоціюється у громадян як гарантія прав та свобод. Мені б хотілося звернути увагу на дотримання конституційних обов’язків, адже у функціонуванні держави має бути все збалансовано.

Отже, захист Вітчизни, дотримання законодавства, захист довкілля, культурної спадщини, сплата податків – це обов’язок кожного громадянина і запорука розвитку суспільства.

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України. В ці дні ми відзначаємо 24 - ту річницю його прийняття. Нехай все, що закріплено Конституцією України, стане  реальністю нашого життя, давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Хочу привітати зі святами та висловити щиру вдячність  всім трудівникам району, які щоденно, кожен на своєму робочому місці, вкладають знання, сили, розум у розвиток району.

Від щирого серця зичу всім братчанам міцного здоров’я, щастя, миру, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах!

Інтерв’ю взяла Наталя Беньковська

 

 

 

Всі новини →