Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину зв'язку з поширенням коронавірусної

  Зупинимо пандемію:безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
210Kb Скачать скачать
  Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
1260Kb Скачать скачать
  Профілактика і пом'якшення наслідків поширення КОВІД-19 на робочому місці
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
461Kb Скачать скачать
  ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА щодо програми здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 14:24:14
45Kb Скачать скачать

Детальна інформація про коронавірус

  Національний банк. Бережіть себе
Формат: PDF | Добавлен: 07/09/2020 08:41:22
600Kb Скачать скачать

Коронавірус в Україні

         

           УВАГА    РЕЖИМ РОБОТИ

 

        БРАТСКОЇ ДПІ             ВОЗНЕСЕНСЬКОГО   УПРАВЛІННЯ ГУ ДПС У   МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ   НА ПЕРІОД  КАРАНТИНУ  З   ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ:

 

з 10 год.00 хв. до 13 год.00 хв. (з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 -15 хв.)

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

  антикриз
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 14:24:13
97Kb Скачать скачать
  Особливості організації робочого процесу в умовах епідемії коронавірусної хвороби
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 14:24:13
2711Kb Скачать скачать

Дорожна карта щодо надання допомоги малозахищеним верствам населення 

Святкуємо день європейського єднання – День Європи!

15/05/2020

 

Святкуємо день європейського єднання – День Європи!

 

 

День Європи – це щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності. 

Рішення щодо відзначення Дня Європи 9 травня в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. В Україні це свято відзначається на державному рівні з 2003 року щорічно кожної третьої суботи травня згідно з Указом Президента «Про День Європи». 

Основна ідея Дня Європи – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “європейському домі”.

Щороку Миколаївщина долучається до святкових заходів з нагоди відзначення Дня Європи. Зокрема, на Соборній площі міста Миколаєва відбувається урочисте відкриття Дня Європи за участю керівництва міста та області, почесних гостей, в районних центрах та містах області організовуються урочисті церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. По головній вулиці Миколаєва проходить Європейська карнавальна хода, яка закінчується святковим концертом на Соборній площі. В закладах культури проводяться концертно-розважальні програми, експозиції дитячого образотворчого мистецтва та фотовиставки, літературні вечори, відбувається показ вистав, концертних програм європейських авторів, організовуються тематичні книжкові виставки, віртуальні турне-подорожі, лінгвістичні країнознавчі круїзи тощо. Обласні музеї долучаються до загальноєвропейської акції «Ніч в музеї», в рамках якої проводяться пізнавальні, концертні та ігрові програми.

Останні два роки поспіль в рамках відзначення Дня Європи в області проходив Міжнародний фестиваль повітряних зміїв (кайтів) «Tryhutty International Kite Festival». 

Цього року запроваджені в країні заходи із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 унеможливлюють відзначення Дня Європи масовими святкуваннями, проте заплановано проведення заходів через мережу Інтернет: віртуальні екскурсії музейними експозиціями, тематичні уроки для школярів тощо.

Всі новини →