Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

Міжвідомча нарада з представниками правоохоронних органів

12/02/2020

12 лютого 2020 року  виконувач функцій і повноважень голови  райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації  Антоніна Шарата провела міжвідомчу нараду з представниками правоохоронних органів, в якій взяли участь керівництво Братського відділу поліції, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді, Братського професійно-технічного училища №17, військовий комісар Братського районного військового комісаріату, представник органу пробації, селищний та сільські голови.

Інформуючи присутніх, начальник відділу поліції, підполковник поліції, Андрій Тюков зазначив, що в 2019 році здійснено ряд цілеспрямованих кроків щодо удосконалення захисту прав і свобод громадян, підвищення рівня боротьби зі злочинністю, якості та оперативності реагування на кримінальні правопорушення, забезпечення громадського порядку й безпеки на території Братського району, дотримання законності при прийнятті та реєстрації заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, як наслідок, на протязі  2019 року на території району резонансних злочинів вчинено не було.

Найбільш актуальними на сьогодні в діяльності Братського ВП ГУНП в Миколаївській області залишаються проблеми виявлення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності, забезпечення безпеки громадян на вулицях та автошляхах, протидія дитячій  безпритульності й підліткової злочинності, підвищення ефективності превентивної роботи з криміногенними особами, протидія незаконному обігу вогнепальної зброї, протидія корупційним проявам серед особового складу відділу поліції тощо.

В результаті проведення ряду організаційних та практичних заходів у цих напрямках,  постійного аналізу стану злочинності та своєчасних заходів профілактичного характеру, загальний стан криміногенної обстановки в районі залишається підконтрольним службами Братського відділу поліції.

Начальник відділу поліції, підполковник поліції, Андрій Тюков, доповів про роботу дільничних офіцерів поліції в 2019 році, а також про діяльність громадських формувань на території району. Зазначив, що за участю дільничних офіцерів поліції  та членів громадських формувань розкрито значну кількість злочинів та складено значну кількість адміністративних протоколів.

Також, Андрій Тюков проінформував про роботу підрозділу патрульної поліції та   ювенальної поліції Братського відділу поліції за 2019 рік, про заходи щодо безпеки дорожнього руху та  профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Начальник служби у справах дітей Братської райдержадміністрації Ірина Афанасьєва, проінформувала присутніх  про спільну роботу, спрямовану на попередження дитячої злочинності, бездоглядності та попередження негативних проявів в молодіжному середовищі  служби у справах дітей Братської райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім׳ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Братського відділу поліції ГУ НПУ в Миколаївській області. Доповіла про проведення спільних профілактичних рейдів «Діти вулиці» по території району, про вчинення кримінальних правопорушень неповнолітніми особами в 2019 році.

Директор центру соціальних служб для сім׳ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ліна Гризоглаз  розповіла   про профілактичну роботу з сім’ями, в яких виявлено складні життєві обставини.

Про стан роботи, спрямованої на попередження правопорушень учнями  Братського ПТУ-17, доповіла заступник директора з виховної роботи Світлана Білоіваненко, яка проінформувала про факти невиконання батьками своїх обов’язків та низької мотивації до навчання учнів, про залучення дітей до гурткової роботи, роботи з психологом.. 

Про виконання покарань у виді суспільно корисних робіт на території Братського району за 2019 рік, співпрацю з даного питання з селищним та сільськими головами проінформував Олександр Фабриков – старший інспектор Братського районного сектора філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області.

Також було розглянуто питання «Зміни до Закону України «Про запобігання корупції», внесені в жовтні 2019 року». Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації  Наталя  Чорнорот  детально зупинилася на основних положеннях внесених змін щодо викривачів корупції, електронного декларування, звернула увагу присутніх на типові порушеннях при заповненні декларацій, на поняттях «члени сім’ї», «близькі особи, «викривачі корупції», їх правовий статус, на розгляді звернень, що надходять від викривачів корупції, в тому числі, анонімних тощо.

 Антоніна Анатоліївна  підвела підсумки наради та наголосила на необхідності виконання рекомендацій, наданих на ній, так як всі вони направлені на покращення криміногенної ситуації та безпеки жителів району.

 

Всі новини →