Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Святий Миколай завітав у Братське

19/12/2019

            День Святого Миколая – особливо очікуване дитяче свято. Адже малеча сповнена мрій і фантазій, віри в казку і доброго дідуся, який обов’язково винагородить  за слухняність. В цей день  голова райдержадміністрації Олена Кузьміна та голова районної ради Людмила Суровцева вручили подарунки та привітали з днем народження Кіру і Аріну Дюженко та Варвару Дергачову.

      За доброю традицією, 19 грудня, вітали керівники району також і маленьких пацієнтів дитячого відділення Братської центральної  лікарні, щоб  підтримати малечу, аби свято було у кожної дитини. Вітаючи  малят зі святом, побажали  щонайшвидшого одужання, а  свято для дитини — це обов’язково цукерки та інші солодкі смаколики. Усі маленькі пацієнти від Святого Миколая  отримали солодкі подарунки.

      Продовжилося свято в районному будинку культури, де  відбувся загальнорайонний дитячий захід, на якому зібралися обдаровані діти, діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти загиблих учасників антитерористичної операції, яких також щиро вітали Олена Кузьміна та Людмила Суровцева, бажаючи виповнення самих заповітних дитячих мрій. Концертну програму підготували вихованці будинку творчості та школярів та юнацтва, а навзамін кожна присутня дитина також отримала подарунки від святого дідуся.

 

 

Всі новини →