Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Пожежна безпека в житлі

19/12/2019

17 грудня 2019 року о 4:24 до пункту зв’язку частини надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні по вулиці Польовій в селі Антонівка Братського району. За вказаною адресою прибуло відділення чергового караулу 10 ДПРЧ. За словами сусіда, в будівлі знаходилася літня жінка. Під час оперативної розвідки виявили тіло загиблої господині 1934 року народження.

19 грудня 2019 року о 4:16 до пункту звязку частини надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні по вулиці Польовій в селі Людмилівка Братського району. За вказаною адресою прибуло відділення чергового караулу 10 ДПРЧ. Цього разу обійшлось без жертв, пожежа ліквідована без значних матеріальних збитків.

Джерелом загорянь у більшості випадків є печі та електронагрівальні прилади «власного виробництва», які у зимовий період мешканці використовують для обігріву осель. Проте, більшість господарів не звертає увагу на власну безпеку: не справний димохід, не щільно прилягає засувка, відсутній металевий лист перед піччю, розетка, що іскрить, несправна проводка, тощо. Незважаючи на такі, начебто, дрібниці люди ризикують не тільки залишитись без житла, але й втратити власне життя.

Основна причина загибелі – необережне поводження з вогнем. Як правило, у біду потрапляють громадяни, що опинились у складних життєвих обставинах.

Тому, за для недопущення збільшення загибелі людей на пожежах в осінньо-зимовий період 2019-2020 років Державна  служба України з надзвичайних ситуацій, спільно з представниками управління соціального захисту населення Братської РДА, службою у справах дітей Братської РДА, Братським РЦССДМ, територіальним центром соціального обслуговування, Братським ВП ГУ НП України в Миколаївській області, та ЗМІ проводить операцію під умовною назвою «Житло». Ціль  операції - профілактика пожеж у побуті. Шляхом проведення по дворових обходів та профілактичних бесіди з неблагополучними родинами і соціально незахищеними категоріями населення, одиноко проживаючими громадянами, та особами з низькою соціальною відповідальністю. Під час обходів також зверталася увага на стан електропостачання будинків, прилади опалення (експлуатація печей, газових котлів, конвекторів, електрообігрівачів) та надавались консультації по їх безпечній експлуатації.

Будьте обережні у поводження з вогнем, і ви зможете уникнути лиха в своїй оселі.

Начальник Братського районного сектору

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

підполковник служби цивільного захисту                                       Сергій ТУРЧЕВСЬКИЙ

 

Всі новини →