Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Народу козацького нащадки

22/11/2019

           22 листопада в Братському районному музеї ім. М.М.Радкевича відбулася презентація зали «Братський край – козацький край», приурочена пам’яті   нашого земляка – Петра Анатолійовича Висоцького.             

       Петро Анатолійович   був обраний головним отаманом  паланки «Буго-Чорноморського коша», проводив активну виховну і пізнавальну роботу з молоддю, організовував різноманітні заходи щодо  популяризації козацтва, приймав молодь до лав козаків району, проводив різноманітні спортивні змагання, піднімаючи дух братчан. За організацію національного і ідейно-духовного гарту, військово-патріотичного і фізичного вишколу козаків, проявлені звитяжність, мужність, відданість Петро  Висоцький був нагороджений почесними грамотами, дипломами, подяками.

      На вечір пам’яті завітали люди, які тісно співпрацювали з Петром Анатолійовичем це його діти та брати з сім’ями, друзі та співробітники, сподвижники козацького руху з інших районів Миколаївщини, люди, які були дуже важливі в його житті. Кожен з виступаючих на презентації виставки згадував цікаві моменти життя нашого козака.

       Ведуча заходу, директор музею Валентина  Богдан,  провела історичну подорож  «Українське козацтво: відгомін віків» та ознайомила присутніх з громадською діяльністю  Петра Анатолійовича. 

      Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять  Петра Висоцького. Спільне фото на згадку завершило презентацію та зустріч.

Всі новини →