Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

«Майдан – фортеця духу»

22/11/2019

 Століття боротьби за свободу і незалежність сформували великий історичний і духовний досвід нашого народу. Упродовж всієї своєї історії українці змушені були боротися за свою свободу. 21 листопада 2019 року в День Гідності та Свободи бібліотекарі Братської центральної районної бібліотеки підготували та провели патріотичну годину «Майдан – фортеця духу» для учнів ПТУ-17.

Ведуча заходу Надія АНТОНОВА розповіла учням, що саме в цей день 2013-го року розпочалися акції протесту української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади, щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. «Революція гідності в Україні стала однією з найяскравіших сторінок не лише в історії нашого народу, але й всього людства», – говорила бібліотекар. Для українців свобода – найдорожчий та найцінніший скарб. Ми показали світу, що українці – великий народ, який спроможний в критичні моменти самоорганізовуватись і відстояти свою думку.

Всі новини →