Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Відзначили 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників

28/10/2019

                75  роки минуло з часу визволення України від фашистських загарбників. Ця дата залишаться світлим спомином у серці кожного українця. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

28 жовтня в парку Слави селища Братське, за участі трудових та учнівських колективів, жителів селища,  відбувся урочистий мітинг, присвячений 75-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

В заході взяли участь та звернулися до присутніх з вітальними словами: голова райдержадміністрації Олена Кузьмінаголова  районної ради Людмила Суровцева, Братський селищний голова Єгор Кравець  та голова районної організації ветеранів війни та праці Гамід Мамедов. Від молоді присутніх   вітав  Тимур Пісоцький.

Учасники мітингу  вшанували пам'ять тих, хто не повернувся з далеких воєнних років хвилиною мовчання, поклали квіти до могил загиблих визволителів та Вічного вогню.

Всі новини →