Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Засідання колегії райдержадміністрації

24/10/2019

         23 жовтня  відбулося засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, голова районної ради Людмила Суровцева,  члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови.

    В ході засідання була заслухана інформація начальника фінансового управління райдержадміністрації Ніли Мирненко про стан виконання місцевих бюджетів у січні-вересні 2019 року.

        Тетяна Кравець - начальник  управління   соціального захисту  населення  райдержадміністрації доповіла про стан надання субсидій населенню  для оплати житлово-комунальних послуг.

        Про початок та проходження опалювального сезону в закладах освіти, охорони здоров׳я, культури та соціальної сфери району доповів Микола Агарков - начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС  райдержадміністрації.

       Володимир Добровольський - начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, проінформував про завершення комплексу осінньо-польових робіт та стан розрахунку за оренду земельних паїв.

        Колегія пройшла конструктивно, по всім питанням, які були розглянуті, прийнято відповідні рішення.  

                                                                                                                                                                                         

Всі новини →