Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

Події дня

07/10/2019

7 жовтня  голова райдержадміністрації Олена КУЗЬМІНА провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та  установ району. В ході наради були розглянуті питання виконання бюджетів усіх рівнів, стану виплати заробітної плати, ходу осінньо-польових робіт, проведення заходів до Дня захисника України, стану готовності до опалювального сезону та інші.

За результатами проведеної наради надано відповідні доручення. 

       7 жовтня  голова райдержадміністрації Олена КУЗЬМІНА провела засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, в ході якої розглянуто звернення 8 громадян стосовно надання матеріальної допомоги та виділено допомогу на загальну суму 7 тис.  грн.

      Цього ж дня  головою райдержадміністрації Оленою КУЗЬМІНОЮ  проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів, які відбудуться в жовтні 2019 року.

      Членами організаційного комітету було напрацьовано відповідні заходи та визначено виконавців за їх організацію та проведення.

   

Всі новини →