Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

02/10/2019

                                                                    НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 

 

НЕБУДЬ БАЙДУЖИМ.

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ.

ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ

 

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

 

 

з 1 по 31 жовтня 2019 року в Україні та Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є протидія незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також для недопущення злочинів з їх використанням.

Відповідно до діючого законодавства (статті 263 Кримінального кодексу України) громадяни, які на протязі жовтня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання зброї.

Бажаючі отримати роз'яснення з питання здачі зброї можуть безпосередньо звернутися в Братський ВП ГУНП в Миколаївській області до інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи старшого лейтенанта поліції Козинного А. А. Дні прийому: Понеділок-пятниця з 09:00 до 18:00 години або по тел. 9-12-54, 9-15-02, а в його відсутність до чергового відділу поліції.

 

ПАМЯТАЙТЕ! Незареєстрована зброя - це не лише порушення закону, а і причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їх неповнолітніми дітьми.

 

Всі новини →