Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Відбулася звітно-виборча конференція районної ветеранської організації

11/09/2019

     11 вересня відбулася звітно-виборча конференція Братської ради районної  організації ветеранів України за період роботи з 25.09.2015 року по 11.09.2019 року. На звітно-виборчу  конференцію від кожної територіальної громади району  було обрано та направлено 28 делегатів.

        В конференції взяли участь голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, керуюча справами районної ради Альвіна Бунько, депутат районної ради Віктор Степанов, керівники структурних підрозділів та відповідних служб району.

         На початку засідання грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради нагороджено  Гаміда Мезамедіновича Мамедова- голову районної ради ветеранської організації України, Вчорашнього Миколу Лукича - голову первинної ветеранської організації с.Петропавлівка, Гальченко Любов Вікторівну – голову первинної ветеранської організації с.Новоолександрівка, Попкову Олександру Василівну – члена президії районної ради ветеранів, Ковальчук Ольгу Дмитрівну – голову первинної ветеранської організації с.Костувате,  Бохан Меланію Андріївну – голову первинної ветеранської організації РЕМ та заслухано звіт про роботу ветеранської організації за 4 роки

.

У своєму виступі голова районної ради організації ветеранів України Г.М.Мамедов зупинився на проведеній роботі  ради за звітний період, позитивних напрацюваннях та досягненнях організації.

За результатами роботи конференції було прийнято постанову, в якій роботу ветеранської організації визнано задовільною. Делегати конференції одноголосно переобрали діючого голову районної ради ветеранів України  Г. Мамедова на новий термін.

Всі новини →