Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

Перший дзвінок пролунав у школах Братщини

02/09/2019

         2 вересня у школах Братського району, як і по всій Україні, пролунав перший дзвоник, радісно і дзвінко сповіщаючи про початок нового, 2019-2020 навчального року.

         Як і зазвичай, його початок супроводжувався святковими дійствами із вітальними словами та щирими побажаннями школярам і від батьків, і від викладачів, і від гостей святкових заходів, приурочених Дню знань. 

Із початком нового навчального року голова райдержадміністрації Олена Кузьміна привітала учнів Братської ЗОШ І-ІІІ ст., 

перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Щарата – учнів та педагогів гімназії селища Братське,

заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько привітав учнів Братської ЗОШ 1 ст.

        Керівництво району побажали всім  школярам успіхів на  непростому, але вкрай цікавому і захоплюючому шляху до Країни Знань,  зустріти на цьому шляху вірних друзів і щирих товаришів. Щоб шкільні роки на все життя закарбувалися  у пам’яті найцікавішими і найприємнішими спогадами.       

         Цей день  найбільш хвилюючим є, звісно, для  першокласників району, які з цікавістю та захопленням вперше переступили шкільний поріг.

          Учням одинадцятих класів, які прийшли на свято Першого дзвоника востаннє, всі бажали успіхів, щоб цей навчальний рік вони використали ефективно, бо він дуже відповідальний.

         Слова вдячності звучали, звісно, в цей день для педагогів: «Саме завдяки вашій нелегкій праці виховується майбутнє України і це - ваша заслуга».

          Школярі прийшли у охайні, відремонтовані класи та коридори. Значних зусиль для цього доклали педагогічні колективи, батьки, спонсори.

          В цей день із золотим ювілеєм Шевченківську ЗОШ І-ІІ ступенів привітала голова районної ради Людмила Суровцева, яка  у вітальному слові побажала ювілярам мирного неба, невпинного руху вперед до розбудови нової української школи, успішного здійснення всіх планів та задумів. 

Всі новини →