Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

НУШ – радощі та труднощі нової освіти: свято освітян району

28/08/2019

  28  серпня в районному будинку культури відбулося свято освітян району, в якому взяли участь  голова районної ради Людмила Суровцева та заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько.

В.о.  начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Євгенія Пономарчук підвела підсумки роботи закладів освіти у 2018-2019 навчальному році, доповіла присутнім про підготовку освітньої галузі району  щодо впровадження Концепції «Нова українська школа» та окреслила напрямки діяльності у новому навчальному році, також зорієнтувала керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань  щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг.

З початком нового навчального року всіх колег привітала голова районної організації профспілки працівників освіти Наталя  Левіцька.

  Андрій Бунько у своєму вітанні наголосив, що  влада концентрує свої зусилля навколо основної мети – впровадження у Братському районі  засад Нової української школи, висловив подяку педагогам за творчу, плідну працю.

Під час заходу відбулося нагородження педагогів та керівників закладів освіти, чию працю за підсумками 2018-2019 навчального року визнано найбільш результативною. 

Своїми художніми номерами вітали освітян вихованці будинку творчості школярів та юнацтва.    

   

        

         

Всі новини →