Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

В Братському урочисто підняли Державний Прапор України

23/08/2019

            23 серпня на площі 200-річчя с. Братське відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України. Відкрили його вихованці Будинку творчості школярів та юнацтва: танцювальний колектив - українським танком та юні ведучі, які розповіли про Державний прапор, як символ та святиню нашого народу.

         Урочисто підняли  Державний Прапор України - голова  громадської організації «Братська районна спілка учасників Антитерористичної операції» Токарчук Олександр Іванович, Обелець Анастасія - учениця гімназії с. Братське, переможиця ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури,  Коваленко Артур, учень опорного навчального закладу «Новомар׳ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», переможець ІV етапу Всеукраїнської  олімпіади з географії.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність України.

В ході святкування голова районної ради Людмила Суровцева, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата та Братський  селищний голова Єгор Кравець  вручили паспорти  10 юним громадянам Братщини,

від яких зі словами вітання виступила Владислава Плескач.

Керівники району привітали присутніх зі святом, побажали  мирного неба, здоров׳я,добробуту й щастя в кожній родині.

 Дзвінко звучали  над площею селища юні голоси вихованців Будинку творчості школярів та юнацтва: звучали пісні та вірші про Україну, її народ, про його велике майбутнє.

 

Всі новини →