Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Підсумки роботи у першому півріччі 2019 року розглянули на засіданні колегії Братської райдержадміністрації

26/07/2019

26 липня  першим заступником голови Братської райдержадміністрації Антоніною Шаратою проведено засідання колегії райдержадміністрації за участі членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, селищного,  сільських голів.

На засіданні колегії розглянуті підсумки роботи у першому півріччі 2019 року: соціально-економічний розвиток, виконання бюджету, роботи зі зверненнями громадян, виконання антикорупційного законодавства.

Аналізуючи стан соціально-економічного розвитку району у І півріччі 2019 року начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації  Оксана Колесниченко відзначила, що  за результатами моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку області у січні-травні п.р.  наш район район за усіма напрямами діяльності зайняв 5 місце серед 19 районів області. За рахунок субвенції з державного бюджету у І півріччі п.р. проведено ряд заходів на покращення матеріально-технічної бази охорони здоров’я та закладів освіти на суму 493,8 тис.грн., а саме: придбання принтерів та ноутбуків для загальноосвітніх закладів району, проведено заміну вікон у Новокостянтинівської ЗОШ, та планується провести заміну віко у 2 школах (Сергіївська та Камянуватська ЗОШ). Також планується придбати спортивне обладнання для Улянівської сільської ради, ігровий майданчик для с. Зелений Яр.

Крім того, розпочато роботи по капітальному ремонту даху Костуватської ЗОШ І-ІІст, за рахунок коштів обласного та районного бюджетів.

За період січень-червень 2019 року центром надання адміністративних послуг надано 6314 послуг проти 2996 послуг за відповідний період минулого року, що у 2 рази більше, це пов’язано із збільшенням попиту на отримання витягу про нормативну грошову оцінку землі. 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніла Мирненко, аналізуючи виконання бюджету району, доповіла, що до місцевих бюджетів району надійшло податків і зборів у сумі 31,9 млн.грн., у тому числі до загального фонду 29,1 млн.грн., до спеціального фонду 2,8 млн.грн. Усіма бюджетами місцевого самоврядування виконано планові призначення січня-червня 2019 року. Найбільші показники виконання серед бюджетів сільських рад: Улянівської (172%),  Григорівської ( 164 %) та Кам’яно-Костуватської  ( 122 %) сільських рад.

Тетяна Кравець – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, доповідаючи про роботу управління, зупинилася на питаннях розміру мінімальної заробітної плати, соціальних допомог, легалізації зайнятості.

Крім того, на колегії були розглянуті питання роботи зі зверненнями громадян та дотримання вимог антикорупційного законодавства, стану виконавської дисципліни, проведення огляду - конкурсу «Кудьтура від села до села» та проведення заходів до Дня незалежності України.

 По кожному з розглянутих питань на колегії прийняті відповідні рішення.

 

Всі новини →