Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Міжвідомча нарада з представниками правоохоронних органів

12/07/2019

12 липня 2019 року голова райдержадміністрації Олена Кузьміна провела міжвідомчу нараду з представниками правоохоронних органів, в якій взяли участь керівництво Братського відділу поліції, Братського районного сектору Головного Управління Державної Служби надзвичайних ситуацій, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді, Братського професійно-технічного училища №17, військовий комісар Братського районного військового комісаріату, представник органу пробації, селищний та сільські голови.

Інформуючи присутніх, начальник відділу поліції, підполковник поліції, Андрій Тюков зазначив, що в І півріччі 2019 році здійснено ряд цілеспрямованих кроків щодо удосконалення захисту прав і свобод громадян, підвищення рівня боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку й безпеки на території Братського району, як наслідок, на протязі І півріччя 2019 року на території району резонансних злочинів вчинено не було.

Найбільш актуальними на сьогодні в діяльності Братського ВП ГУНП в Миколаївській області залишаються проблеми виявлення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності, забезпечення безпеки громадян на вулицях та автошляхах, протидія дитячій  безпритульності й підліткової злочинності, підвищення ефективності превентивної роботи з криміногенними особами.

 В результаті проведення ряду організаційних та практичних заходів у цих напрямках,  постійного аналізу стану злочинності та своєчасних заходів профілактичного характеру, загальний стан криміногенної обстановки в районі залишається підконтрольним службами Братського відділу поліції.

Заступник начальника відділу поліції, майор поліції, Олександр Марченко доповів про роботу дільничних офіцерів поліції в І півріччі 2019 року. Зазначив, що за участю дільничних офіцерів поліції розкрито значну кількість злочинів та складено значну кількість  адміністративних протоколів.

Також, Олександр Марченко проінформував про роботу ювенальної поліції Братського відділу поліції за І півріччя 2019 року, заходи щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Начальник служби у справах дітей Братської райдержадміністрації Ірина Афанасьєва, проінформувала присутніх  про спільну роботу, спрямовану на попередження дитячої злочинності, бездоглядності та попередження негативних проявів в молодіжному середовищі  служби у справах дітей Братської райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім׳ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Братського відділу поліції ГУ НПУ в Миколаївській області. Доповіла про проведення спільних профілактичних рейдів «Діти вулиці» по території району, про вчинення кримінальних правопорушень неповнолітніми особами в І півріччі 2019 році.

Директор центру соціальних служб для сім׳ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ліна Гризоглаз  розповіла   про профілактичну роботу з сім’ями, в яких виявлено складні життєві обставини.

Про стан роботи, спрямованої на попередження правопорушень учнями  Братського ПТУ-17, доповіла заступник директора з виховної роботи Світлана Білоіваненко, яка проінформувала про факти невиконання батьками своїх обов’язків та низької мотивації до навчання учнів.  

Про забезпечення публічної безпеки, дотримання правопорядку та стану пожежної  безпеки підчас виборів народних депутатів до Верховної ради проінформували заступник начальника відділу поліції, Олександр Марченко та начальник Братського районного сектору  Головного управління Державної Служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Сергій Турчевський.

На нараді також було розглянуто питання про стан підготовки до навчальних зборів з територіальної оборони у вересні 2019 року та про підготовку до організації  стану військового обліку в новоствореній Новомарївській сільській об’єднаній територіальній громаді, по яких доповідав  військовий комісар Братського районного військового комісаріату, підполковник Ігор Амєлін.

Голова райдержадміністрації Олена Кузьміна підвела підсумки наради та наголосила на необхідності виконання рекомендацій, наданих на ній, так як всі вони направлені на покращення криміногенної ситуації та безпеки жителів району.

Всі новини →