Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

інвестиційний атлас надрокористувача

Свято нашої державності

30/06/2019

         Відзначення 23-ї річниці Конституції України на Братщині ознаменувалося проведенням урочистих святкових заходів, які розпочалися з патріотичного велопробігу, в якому взяли участь люди різного віку. Хоча учасників велопробігу було небагато, але сподіваємося, що ця акція знайде своє продовження та прихильників, адже любителів велоспорту у нас чимало. Учасників велопробігу, які стартували з площі біля райдержадміністрації, зустріли на галявині в парку Живковича урочистими оплесками.   

        Зі словами вітання до земляків звернулися  голова райдержадміністрації  Олена Кузьміна, голова районної ради Тамара Фесько, голова Братської селищної ради Єгор Кравець, які за успіхи у праці, вагомий внесок у  соціально-економічний  та культурний розвиток району  вручили  грамоти та подяки кращим працівникам та учням шкіл району.

        Працівники районної бібліотеки організували святкову фотовиставку «Які  ми були молодими», на якій були фото відомих братчан у дитячі та  юні роки. Свої художні привітання дарували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури та гості, молодіжний  гурт "МARLEN".

        Для малечі працювали атракціони, для дорослих виїзна торгівля та святкова дискотека.

Всі новини →