Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Інтерактивна карта навчальних закладів Миколаївщини від служби зайнятості

27/06/2019

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

(ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПАРАТ)

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

 

вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, тел.(0512) 37-13-31,факс 37-02-14

Е-mail: zagal@ocz-mk.gov.uaWebhttps://mik.dcz.gov.ua Код ЄДРПОУ 03491441

 

ПРЕСРЕЛІЗ

Інтерактивна карта навчальних закладів  Миколаївщини

від служби зайнятості

 

Для зручності користування тих, хто обирає або змінює професію, Миколаївським обласним центром зайнятості розроблена Інтерактивна карта навчальних закладів. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

 Інформаційний ресурс включає заклади вищої та професійної освіти Миколаївської області, а саме :

-                      Вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації;

-                      Вищі навчальні заклади І – ІІ рівнів акредитації;

-                      Професійно-технічні навчальні заклади.

На Googleкарті помічено навчальні заклади області із контактними даними (адреса, телефон, сайт) та наочно відображено місцезнаходження освітніх підрозділів.

Інтерактивна карта є методичним путівником для кар’єрних радників служби зайнятості, які сприяють підвищенню конкурентоспроможності шукачів роботи, що мають можливість пройти курси професійної підготовки або перепідготовки.

 Картою можуть скористатися  молоді люди, які щойно закінчили загальноосвітній навчальний заклад та намагаються зорієнтуватися в навчальному середовищі Миколаївщини. Інформація для карти отримана від департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та  безпосередньо навчальних закладів. 

Збереження і розвиток трудового потенціалу є необхідною передумовою та стратегічним завданням для сталого розвитку Миколаївської області. Живи, навчайся та працюй на Миколаївщині! – такий слоган Миколаївської обласної служби зайнятості.

 

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua

 

 

 

Всі новини →