Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Події дня

13/05/2019

        13 травня голова райдержадміністрації Олена Кузьміна провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та  установ району. В ході наради були розглянуті питання виконання бюджетів усіх рівнів, стану виплати заробітної плати, ходу атестації робочих місць, завершення навчального року, ходу проведення весняно-польових робіт, підсумків соціально-економічного розвитку району за І квартал 2019 року, стану залучення до громадських робіт та інші.

За результатами проведення наради надано відповідні доручення. 

       Головою райдержадміністрації Оленою Кузьміною проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, в ході якого розглянуто звернення 12 громадян стосовно надання матеріальної допомоги та виділено допомогу на загальну суму 14.2 тис  грн.

   13 травня голова райдержадміністрації Олена Кузьміна  провела засідання комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації, на якій було розглянуто питання  проведення комплексної перевірки виконання в районі вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту.

         За результатами засідання комісії надано відповідні доручення.

 

Всі новини →