Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Вклонімося, люди, матерям своїм, чиїм теплом навіки ми зігріті!

11/05/2019

    У травні в нашій країні відзначають чималу кількість урочистих свят. Але, безперечно, День матері є найбільш зворушливим, адже кожний з нас з дитинства несе в душі неповторний образ своєї матері, яка щиро любить свою дитину.  Як і по всій Україні, на Братщині, проходять заходи до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

     11 травня в районному будинку культури всіх  присутніх привітав заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, побажав всім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякував за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку.  а потім всім присутнім свої прекрасні творчі номери подарували вихованці Будинку творчості школярів та юнацтва, під керівництвом директора Лариси Васильєвої.

      Юні таланти найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали своїх матусь. Дітвора намагалась донести присутнім в залі, що День матері для них – це справді свято любові і пошани.

      Мама ! Найдорожче слово в світі! Де б не був ти, що б не робив, назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем відданим тобі. Вклонімося, люди, матерям своїм, чиїм теплом навіки ми зігріті!

 

 

Всі новини →