Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

На Братщині відбулися урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10/05/2019

В селищі Братське та населених пунктах району відбулися заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над   нацизмом у Другій світовій війні.

   Братчани зібралися в парку Слави, біля меморіалу загиблим воїнам, щоб вшанувати ветеранів війни та тих, кому не судилося повернутися з фронтів, всіх українців, полеглих в боях.

     Зі словами глибокої вдячності до ветеранів війни, усіх, хто відважно воював на фронтах Другої світової війни, витримав роки окупації, відбудовував із руїн і відроджував рідний край, звернулися голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, голова районної ради Тамара Фесько, селищний голова Єгор Кравець, голова районної ради ветеранів війни та праці Гамід Мамедов. Слова вдячності від молодого покоління висловили учні  Братської ЗОШ І-ІІІ ст. Євгенія Козиревич та Володимир Манжос.

У їх виступах звучали слова глибокої поваги та щирої вдячності сивочолим визволителям за здобуту перемогу, мирне небо, любов до рідної землі.

    Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам´ять загиблих в роки Другої світової війни.

   Школярі подарували сивочолим ветеранам букети весняних квітів.

    Квіти та гірлянди лягли до меморіальних плит та Вічного вогню, що горів на меморіалі, як данина пам׳яті від вдячних нащадків.

                В Братському історико-краєзнавчому музеї ім М.М.Радкевича проведено зустріч ветерана війни Анатолія  Тихонюка з учнями шкіл селища Братське. На якому учасник бойових дій розповів про форсування Дунаю, учні щирими оплесками та квітами дякували за розповідь.

              Хвилиною мовчання вшанували память загиблим воїнам. 

Всі новини →