Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Світ професій

06/05/2019

 Світ професій дивовижний і різноманітний! І сьогодні, орієнтиром у світі професій, кваліфікованим помічником і порадником у виборі професійної діяльності для молоді стає Служба зайнятості.

         03 травня 2019 року у районному Будинку культури відбувся масовий профорієнтаційний захід для учнівської молоді Братського району, яка стоїть на порозі дорослого життя та обирає свій професійний шлях.

         Братська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості мала на меті розширити уявлення молоді про ті професії, які сьогодні мають попит на ринку праці, зорієнтувати її на те, що Україні потрібні роботящі руки, розумні люди нової генерації та високодуховні громадяни, які сповнені бажанням зробити заможними та щасливими себе, своїх близьких, а отже і свою Державу!

         До участі у заході долучилися - заступник голови Братської районної державної адміністрації Андрій Миколайович Бунько , начальник відділу освіти, молоді та спорту Братської районної державної адміністрації Людмила Миколаївна Суровцева, вчителі, батьки, та 310 юнаків і дівчат, які визначалися із своїм професійним майбутнім.

Масовий захід «Ярмарок  професій для учнівської молоді» надав можливість юнакам і дівчатам, у яких попереду незвідані дороги майбутнього познайомитися з навчальними закладами нашого регіону, поспілкуватися з викладачами та студентами Братського професійно-технічного училища №17, Єланецького професійного аграрного ліцею, Миколаївського національного аграрного університету, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

   Учням було презентовано інформацію про фотопроект «Об’єктив професій», який передбачає підготувати школярів до усвідомленого вибору професії через ознайомлення з омріяними професіями або професіями своїх батьків.

Під час заходу діти пройшли диференціально-діагностичне опитування та дізнались про можливість проходження профдіагностичного тестування за допомогою комплексу «Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Також під час заходу, школярі мали можливість отримати від представників навчальних закладів інформаційні матеріали про професії, умови вступу та іншу важливу інформацію.

 

        

 

Всі новини →