Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Біль і пам'ять Чорнобиля

26/04/2019

33 роки тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу.

  До цієї дати в селищі Братське, біля пам’ятного знаку «Тим, хто врятував світ», відбувся мітинг, в якому взяли участь керівництво району, представники трудових колективів селища, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС.

До присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олена Кузьміна,голова районної ради Тамара Фесько , які зазначили, що Чорнобиль - не лише техногенна катастрофа, це і людська катастрофа, вплив якої відчутний і сьогодні,  побажали всім ліквідаторам,  їх рідним, міцного здоров’я, життєвої енергії, миру, добра й злагоди.

Всі присутні поклали квіти  до пам’ятного знаку,

Літію  за загиблими відслужив благочинний Братського району протоієрей Олег Гарбовський.

 В районному музеї ім. М.М. Радкевича проведено історичну годину «Біль і пам'ять Чорнобиля»  для учнів загальноосвітніх шкіл селища Братське, на якій ліквідатори чорнобильського лиха розповіли про  катастрофу та ліквідацію її наслідків.

 

Всі новини →