Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Допомога в інформуванні про права жінок

08/04/2019

 

На початку квітня у Братській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості, начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Олександром Неговорою з метою підвищення рівня правової освіти населення проведено семінар для осіб, які перебувають на обліку. На семінарі «Жінка на ринку праці», було розкрито важливі питання працевлаштування жінок, а також було поінформовано присутніх щодо правових нюансів працевлаштування, виплати аліментів та роз’яснено громадянам дії як «стягувачів аліментів» в рамках закону.

Завдячуючи співпраці із соціальним партнером «Бюро безоплатної правової допомоги» було проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД.

По закінченню семінару було проведено прийом на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості. За консультацією звернулось три особи щодо питань сімейного, цивільного та земельного права, заявникам надано обґрунтовані консультації, також надано для ознайомлення відповідні інформаційні матеріали.

Даний семінар слугував інформаційною допомогою для жінок, які перебувають на обліку у Братській філії та надав відповіді на ряд питань, які їх турбують.

 

Всі новини →