Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Підвищення кваліфікації кадрів - запорука результативності

05/04/2019

 В Братській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості протягом лютого-березня 2019 року 166 безробітних освоїли знання на курсах цільового призначення за напрямком «Виконання весняно–польових робіт у фермерському господарстві» та «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства». Викладачі курсів Херсонського центру професійно-технічної освіти - Олександр Юхимович та Микола Галабан передали знання у питаннях якісного вирощування сільськогосподарських культур та дотримання належних норм охорони праці, які упереджують та запобігають нещасним випадкам на виробництві.

За програмою «Виконання весняно–польових робіт у фермерському господарстві» шукачі роботи дізнались про особливості обробки ґрунту, основні заходи боротьби з ерозією ґрунтів, добрива та їх застосування, комплексні методи захисту рослин у фермерському господарстві та основні відомості про механізацію робіт у фермерському господарстві.

А також було відведено важливе місце вивченню норми охорони праці і техніки безпеки трудового законодавства України. У програмі курсів входило освоєння знань з «Безпеки праці при експлуатації та ремонті сільськогосподарської техніки»; «Вимог щодо безпеки до виробничого обладнання та організації робочих місць»; «Дотримання вимог щодо безпеки під час одержання продукції тваринництва»; «Дотримання вимог щодо безпеки під час одержання продукції рослинництва».

Після закінчення курсів 72 безробітних працевлаштувались у сільського-господарські підприємства району. Отримані знання знадобляться їм у подальшій професійній діяльності, тож побажаємо їм успіхів.

 

Всі новини →