Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Урочистості з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка на Братщині

07/03/2019

              7 березня в Братському відбулося урочисте зібрання,  присвячене 205-й річниці від дня народження  видатного художника слова, патріота України - Тараса Григоровича Шевченка.

Значення великого Кобзаря для України неможливо переоцінити. Творчість Шевченка – багатогранна, як і його талант. Він був різнобічно обдарованим митцем - і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом. Його твори для багатьох стали справжньою енциклопедією історії українського народу, донесли велич та героїзм козацької доби.

Літературно-музичну композицію підготували та театралізовано представили вихованці Братського будинку творчості школярів. Танці, пісні, театралізовані та поетичні композиції і, звичайно ж, безсмертні твори Шевченка проникливо звучали з дитячих вуст, змушуючи всіх присутніх впевнитися в актуальності Шевченкових слів: «І оживе добра слава, слава  України!».

Голова райдержадміністрації Олена Кузьміна та голова районної ради Тамара Фесько привітали всіх присутніх з 205-ю річницею від дня народження Кобзаря, зазначивши: «Нехай святе шевченківське ім’я об’єднає нас усіх задля щасливого життя українського народу та України».

Урочистості відбулися в с. Шевченко в навчальних закладах та закладах культури .

 

Всі новини →