Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Вибори – почесний обов’язок кожного громадянина!

06/03/2019

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Закликаємо всіх громадян, не бути байдужими, виконати свій громадянський обов’язок і взяти участь у всенародному волевиявленні.

Відповідно до статті 70 Конституції України, право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на момент їх проведення вісімнадцяти років. То ж якщо у вас є якісь сумніви щодо достовірності своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців, чи, можливо, вам не приносили запрошення на голосування, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Братської райдержадміністрації, який розташовано на другому поверсі приміщення райдержадміністрації, в кабінеті №201, вул. Миру, 131. У відділі ведення ви зможете перевірити свої персональні данні в Реєстрі, отримати кваліфіковану консультацію з питань виборчого законодавства.

Звертаємо увагу громадян, які постійно проживають не за місцем реєстрації, на день виборів будуть у відрядженні, перебувати на навчанні, в подорожі, будуть працювати у складі дільничних комісій, чи з будь-яких інших причин не будуть перебувати за місцем своєї реєстрації, такі виборці мають право тимчасово змінити місце голосування (виборчу дільницю) без зміни виборчої адреси.

За мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. Таке звернення подається до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування, на поточних виборах до 25.03.2019 р. Тимчасова зміна місця голосування виборця (виборчої дільниці) підтверджується посвідченням за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, яке видається виборцю.

 

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації                                                                                        В.Менчинський

Всі новини →