Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Як вихованці Братського будинку творчості школярів та юнацтва «козу водили»

11/01/2019

               Найважливішою традицією старого Нового року є посівання «на щастя, на здоров’я, на старий Новий рік», про яку не забули вихованці Братського будинку творчості школярів та юнацтва. 11 січня вони завітали до райдержадміністрації, установ селища Братське та влаштували для їх працівників справжнє свято.

З щедрівок дітлахи розпочали свій виступ. У гарних святкових вбраннях, разом з керівником гуртка Людмилою Бешлеул, діти щедро нагородили присутніх не тільки імпровізованим театральним дійством із різдвяною зіркою та Козою, а й дитячим запалом сердець, веселощами щедрівок та посмішками, що не сходили з вуст як дітлахів, так і дорослих.

 В ході театралізованого дійства, посівальники засіяли присутніх на нове життя, на Новий рік та довгий вік, на добро, здоров’я та достаток. Зерна пшениці, що символізують життя, потрапили на всіх. Тож, перебуваючи у гарному настрої після отриманих привітань, працівники установ повернулися до праці, а дітки, отримавши солодощі та подарунки від присутніх пішли «водити козу» далі, бажати щастя і благополуччя.

 

Всі новини →