Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Триває обговорення перспектив розвитку в сільських громадах

11/01/2019

11 січня, в приміщенні Костуватської ЗОШ І-ІІ ст., заступником голови райдержадміністрації Андрієм Буньком проведено зустріч з активом сільської ради, депутатами, освітянами, в ході якої заступник голови райдержадміністрації виступив зі звітом про підсумки фінансової децентралізації та розвиток громад Братського району та зупинився на питаннях надання пропозицій до Плану перспективного розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки від Костуватської сільської ради.

До обговорення звіту та внесення пропозицій до Плану перспективного розвитку Миколаївської області долучилися Костуватський сільський голова Олександр Бондаренко та присутні на зустрічі, які надали пропозиції стосовно  проведення капітального ремонту даху Костуватської ЗОШ І-ІІ ст.

В ході зустрічі були також підняті питання ремонту мосту в с. П»ятихатки, відновлення руху автобусу «Миколаїв-Костувате», капітального ремонту Костуватського сільського будинку культури, демонтажу пам»яток тоталітарного режиму та інші, на які заступником голови райдержадміністрації Андрієм Буньком надано відповідні роз»яснення.

В цей же день, така ж зустріч відбулася з сільським головою, освітянами та активом Миролюбівської сільської ради, в ході якої надійшли пропозиції до Плану перспективного розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки стосовно встановлення додаткових джерел опалення в Миролюбівській ЗОШ І-ІІІ ст., реконструкції системи вуличного освітлення Миролюбівської сільської ради, капітального ремонту приміщення Миролюбівського дитячого садка.

В ході зустрічі також були підняті питання можливості збільшення лімітів на електроенергію для опалення Миробівської ЗОШ, відновлення руху автобусу «Миколаїв-Костувате» та інші, на які було надано роз»яснення.

 

Всі новини →