Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Обговорення перспектив розвитку в Шевченківській громаді

09/01/2019

9 січня, в приміщенні Шевченківської сільської ради, головою райдержадміністрації Оленою Кузьміною проведено зустріч з активом сільської ради, депутатами, в ході якої голова райдержадміністрації виступила зі звітом про підсумки фінансової децентралізації та розвиток громад Братського району та зупинилася на питаннях надання пропозицій до Плану перспективного розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки від Шевченківської сільської ради.

До обговорення звіту та внесення пропозицій до Плану перспективного розвитку Миколаївської області долучилися Шевченківський сільський голова Роман Шевченко та присутні на зустрічі, які надали пропозиції стосовно  будівництва та облаштування свердловини в с. Шевченко, капітального ремонту Шевченківського сільського будинку культури.

В ході зустрічі були також підняті питання ремонту доріг, ремонту даху та встановлення додаткових джерел опалення в Шевченківській ЗОШ та інші, на які головою райдержадміністрації Оленою Кузьміною надано відповідні роз’яснення.

 

 

Всі новини →