Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Хай не згасає пам'ять про героїв

06/12/2018

         

           Сьогодні, 6 грудня, вся Україна відзначає День Збройних Сил. В Братському  народному музеї імені М.М.Радкевича відбулася зустріч учнів Братської ЗОШ І-ІІІ ст. та учнів ПТУ- 17 з начальником  відділення забезпечення військового комісаріату, майором  – Тарічевим  Сергієм Олександровичем та начальником  відділення призову військового комісаріату, капітаном  – Миколюком Святославом  Ярославовичем.

         Запрошені гості привітали підростаюче покоління з цим святом та побажали  формувати гармонійну особистість, яка усвідомлює свою належність до сучасної Української Держави, виховувати моральні якості, почуття патріотизму та поваги до Збройних Сил  України.

         Валентина Богдан зазначила, що День Збройних Сил України — це насамперед свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, наша країна є суверенною незалежною державою.

         Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять всіх, хто загинув за незалежність  України.

         Святковий настрій подарували всім присутнім в залі учні  дитячої школи мистецтв.

                

Всі новини →