Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Події дня

08/10/2018

 8 жовтня голова райдержадміністрації Олена Кузьміна провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації на якій були розглянуті питання виконання бюджету,виплати заробітної плати, хід ремонтних робіт, хід осінньо-польових робіт, готовність до опалювального сезону, забезпечення дровами громадян пільгової категорії, стан призначення субсидій та інші.

За результатами проведення наради надані відповідні доручення.

 8 жовтня голова райдержадміністрації провела засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, в ході якої розглянуто звернення 6 громадян стосовно надання матеріальної допомоги та виділено допомогу на загальну суму 5 тис грн.

 8 жовтня голова райдержадміністрації Олена Кузьміна провела організаційний комітет по підготовці та проведенню заходів до Дня захисника України на якій були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб та установ району.  

На даний час розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.09.2018 року № 171-р «Про відзначення в Братському районі 2018 року Дня захисника України» затверджено заходи щодо відзначення у 2018 році Дня захисника України. Передбачено проведення культурно-мистецьких, просвітницьких, патріотичних заходів, що відбуватимуться протягом жовтня місяця поточного року.

Зокрема в населених пунктах проводитимуться урочисті та меморіальні заходи за участю керівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості.

Всі новини →