Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

В День партизанської слави вшанували пам»ять підпільників

21/09/2018

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизан та підпільників у період Другої світової війни.

Тож до цієї дати в районній бібліотеці відкрита виставка «Слава, Вам, герої-партизани!», мета якої – виховання в молодого покоління шанобливого ставлення, почуття поваги до ветеранів війни та борців за незалежність України в період Другої світової війни. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.

 21 вересня в священному місці рідного селища Братське відбулася історична година до Дня партизанської слави для учнів 10 класу Братської ЗОШ1-ІІІст. на чолі з директором Оленою Силенко, на яку був запрошений голова районної організації ветеранів війни та праці Г. Мамедов. Він розповів присутнім про ідею створення  пам’ятника землякам, які загинули під час Другої Світової війни, про створення єдиного в Україні меморіального комплексу Дітям війни. Виразив найщиріші побажання майбутнім захисникам України і доповнив розповідь директора Братського  районного музею Валентини Богдан  щодо історичної довідки про діяльність підпільної організації села Костувате. Молодь в знак подяки за цікаву розповідь вручила квіти.  А також всі разом вшанували пам'ять полеглих в роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти  до пам’ятних знаків.

Всі новини →